MEDIA PLAYER + SNIMALICA

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
ZekoZec
VHS kazeta

MEDIA PLAYER + SNIMALICA

27 sij 2014, 19:16

Pozdrav,
planiram kupiti media player. U biti mi je najbitniji element,snimanje TV programa i njihovo mogu gledanje na obicnom dvd playeru poslije.
Volio bi također da player podrzava mkv,avi,mp4...
Imate li kakve prijedloge jer se ne snalazim u ovome...Budget ,oko 1000 kn,manje / više.
pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: MEDIA PLAYER + SNIMALICA

28 sij 2014, 10:30

ZekoZec je napisao/la:Pozdrav,
planiram kupiti media player. U biti mi je najbitniji element,snimanje TV programa i njihovo mogu gledanje na obicnom dvd playeru poslije.
Volio bi također da player podrzava mkv,avi,mp4...
Imate li kakve prijedloge jer se ne snalazim u ovome...Budget ,oko 1000 kn,manje / više.
mislim da necete moci to sto je snimeno na vas pleer prebaciti i snimiti na dvd disk da bi reproducirali na vas dvd pleer,ako nesto snimite od tv mozete da gledate samo preko medija pleera,postoji varijanta da preko ubuntu operativnog sistema se to sredi ali to je veoma komplicirani proces.Sto se tice kodeka(mkv,avi,mp4) sada svaki mdeija pleer to podrzava.
ZekoZec
VHS kazeta

Re: MEDIA PLAYER + SNIMALICA

29 sij 2014, 19:21

[/quote]mislim da necete moci to sto je snimeno na vas pleer prebaciti i snimiti na dvd disk da bi reproducirali na vas dvd pleer,ako nesto snimite od tv mozete da gledate samo preko medija pleera,postoji varijanta da preko ubuntu operativnog sistema se to sredi ali to je veoma komplicirani proces.Sto se tice kodeka(mkv,avi,mp4) sada svaki mdeija pleer to podrzava.[/quote]

brat mi ima dvd recoreder
to znaci ako zelim gledat sadrzaj sa tv da cu ga moci gledati samo ako ga snimim dvd recorderom?
pa u kojem ga formatu snima ako media playeri trebaju samostalno hard disk?

Hvala

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 39 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 37 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23563.
Ukupno tema: 3016.
Ukupno korisnika/ca: 7425.
Najnoviji/a korisnik/ca: tomkal.
Rođendan, danas, nema nitko.