Redfox.hr - popusti

Forum gdje članovi mogu pisati o akcijama koje su uočili na HDTV i drugu tehničku opremu u našim dućanima.
morbilly
S-VHS kazeta

Redfox.hr - popusti

05 svi 2010, 08:23

Ne mogu sakriti oduševljenje susretljivošću radnika i uvažavanja zahtjeva kupca u ovom (a kontaktirao sam većinu njih) onlajn dućanu koji je, predpostavljam, dio Exportdrva.
Uglavnom, toplo preporučujem ekipi koja puca na Panasonic, da se udruže i naruče zajedno uz odvojeno plaćanje. Može se ostvariti popust na sve oblike plaćanja minimalno 10%, a i početne cijene su već među nižima. Da ne navodim besplatnu dostavu isti dan, upogonjenje, montažu pp itd.
Plus dogovorih baš sve prek skypea što me dodatno razveselilo.

Pa kad su već trgovci u Hrvatskoj udruženi u držanju cijena, neka se i kupci udruže u njihovom spuštanju!!! 8-)
perpetum
DivX v6.x.x

Re: Redfox.hr - popusti

05 svi 2010, 12:30

Lik s kojim si se cuo je lopov nad lopovima i mulja .
Imali su firmu u Vrapcu meni je kao rezervirao 42s10 plazmu da bi je na kraju prodao a sada da ne reklamiram cuo sam da oni zapravo nemaju nista i navodno otvaraju ducan u Novom Zg .

Gosp : Alan ako se nevaram on te hranio kao mene .
Pa necu ja nejga cekat kaj je on lud .
Cuo sam od konkurenata da je to ekipa koja samo nekaj lupeta mozda i otvore jednog dana ali vidim da jos nema ni plocica na podu ducana a proslo vec vise od 2 mj kada mi je rekao da otvaraju i da me zove kada se otvori da dodem po svoj s10 koji je nabavljen iz Austrije sve mi smrdi da je to trebalo ici iz electronic4you da bi im se splatilo .

Uglavnom oprez sa takvima !
morbilly
S-VHS kazeta

05 svi 2010, 14:20

Vidiš, imamo skroz suprotna iskustva. Ne znam kako to komentirati.

Uglavnom, moja preporuka o udruživanju snaga pri kupnji stoji, pa u kojem god dućanu i za koji god proizvod.
A ovaj forum u tome može pomoći!
Vjerujem da kod univerzalnih trgovaca ta priča također može proći. Danas se na sve što je više od 2 proizvoda odjednom gleda kao "na veliko".
perpetum
DivX v6.x.x

05 svi 2010, 16:32

Nazalost ako se otvore za koji dan gledat cu u tu trgovinu kroz prozor .
Uglavnom kada sam htio uzet s10 nije se liku dalo zekat a kada sam pitao u ilici za tu trgovinu rekli su a pitanje kaj ce biti s njima kada je ta trgovina govorim exportdrvo propala .
Jos su ovi u Ilici majka mila i dao bog da opstanu ,a ovi lezilebovići takvi nam netrebaju .
Trebaju nam tvornice a ne lezilebovici sa uvozom iz Austrije samo da je trgovina .

LP!
morbilly
S-VHS kazeta

05 svi 2010, 21:30

Evo danas saznah od vrlo dragog i normalnog radnika iz Redfoksa:

Exportdrvo ne uvozi više, već dobavlja iz Msana. Oni su se odvojili i pokušavaju postati samostalni uvoznici (zasad su to u Hrvatskoj Pandam, Msan i Technomarket).

Inače, kod mene s dostavama i instalacijama svih naručenih uređaja prošlo je sve za pet, a svi dogovori oko plaćanja su ispoštovani, kao i popusti. Za razliku od svih ostalih šopova koje prije kontaktirah.
Ne znam, za moje potrebe to su idealane osobine trgovca, a svaki kupac neka procijeni i, ponavljam, ako je ikako moguće udruži se s nekim iz obitelji ili ovdje na forumu pri kupovini.

Ko zna šta si ti, perpetume, zahtijevao, da postave pločice? :D
Zekanje, naravno. Danas je sve moguće na brdovitom Balkanu.
Tomo34
VHS kazeta

05 svi 2010, 22:50

Koliko sam shvatio ovi iz Redfoxa pokušavaju postati samostalni uvoznici?
Neznam preko koga onda ostvaruješ garanciju ako ti bude potrebna jer pusti ti to što tip djeluje drag a i remetinac je pun normalnih :) (šala naravno).
Ne kužim se baš puno u to ali šta ako ti za pola godine ili godinu bude trebala garancija a od ove firme ni traga ni glasa (ako postoje sumnje u njen stabilan rad), moram to još malo ispitat!

Možda će baš na toj adresi bit firma koja postavlja ploćice :)

Pozz!
morbilly
S-VHS kazeta

05 svi 2010, 23:08

:D
Ne ne, od Msana nabavljaju i oni još uvijek, a i garancija je tako riješena.
Za ovo još pregovaraju.
perpetum
DivX v6.x.x

05 svi 2010, 23:42

morbilly je napisao/la::D
Ne ne, od Msana nabavljaju i oni još uvijek, a i garancija je tako riješena.
Za ovo još pregovaraju.

Ma pregovara Alan sa bankama i pitaj boga cime kada sam htio uzet s10 plazmu kao rezervirao mi jednu ima ih 15 komada samo pitaj boga po kojem ih je groblju skupljao .
Uglavnom jamstvo ima bilo gdje imam kolegu u drugoj firmi nije msan pa je rekao da je jastvo svagdje vrijedno .
Silnica servis na nivou .
Uglavnom jos ducan nisu otvorili a kada otvore mozda ako budu zanimljivi sa cijenama skoknem jos po jedan tv .

Zivi bili pa vidjeli !
ucka
Video CD

06 svi 2010, 00:29

..pa sta nema Panasonoc internacionalno jamstvo?Tipa, bez obzira gdje ga kupis servis ti je omogucen sa jamstvom u mjestu boravka!!!
morbilly
S-VHS kazeta

06 svi 2010, 00:34

Upravo! I pokriva troškove transporta uređaja.

Natrag na “Akcijske prilike, povoljne kupnje”

Ads

Info tab

Ukupno je: 21 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 21 gost.
Registriranih korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca.
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 303 dana 09 pro 2019, 02:45.
Ukupno postova: 23621.
Ukupno tema: 3050.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.