PRODAJA (ONKYO AV-RECEIVER i DVD Pioneer)

Ovdje postavljajte oglase opreme koju prodajete, kupujete, želite razmjenu itd.
Odgovori
bakšaj
DivX v6.x.x

PRODAJA (ONKYO AV-RECEIVER i DVD Pioneer)

Post Postao/la bakšaj » 03 lip 2008, 13:21

PRODAJEM ONKYO AV-RECEIVER TX-SR602E ZA 2100KN,STAR 2 GODINE I DVD PLAYER PIONEER DV-585A ZA 500 KN,STAR GODINU DANA,BROJ TELEFONA 042312897,ZRINSKIH I FRANKOPANA 11,VARAŽDIN,AV RECEIVER KOŠTAO 4600KN,A DVD 1400KN

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: PRODAJA (ONKYO AV-RECEIVER i DVD Pioneer)

Post Postao/la Darco » 03 lip 2008, 14:00

O, to je neki fini risiver... Koji je razlog prodaje, ako se smije znati i kako s dostavom za ostatak Hrvatske?
Bringing Definition to High Definition

bakšaj
DivX v6.x.x

Post Postao/la bakšaj » 03 lip 2008, 15:53

pa trebam novce jer imam minus za platiti,a dobro bi mi došlo kasnije za drugi receiver(skupljam novce),to ti je inače mrcina od receivera,audiofilski receiver,jer ja dok kupujem ne kupujem bilo što,imaš gore dvd,video1,2,3,4,tape i cd,inače sam ga koristio za marantz dvd 7001 i za tv-out preko kompjutera,receiver ima i pure audio tako da se isključe svi nepotrebni da kažem procesi koji utječu na zvuk,tako da se dobi pravi sound cd,dvd-a,sacd,dvd-audia,vele za onkyo da ima sad jaki marketing,ima, ali dečki znaju svoj posao,dobro je kod ovog receivera da se ne zagrijava jako,sound mu je čisti,nije koloriran,ko kod nekih npr.cambridge audio receivera,ili slabijih sony modela,snaga mu je 7x110w,surround mu je isto odličan,svega sam ga jedanput koristio za surround,jer ti mene interesira samo stereo,a za zvučnike koristim magnat quantum tower508,ja ti užasno pazim na te stvari,a za dostavu se trebamo dogovoriti-iz Zagreba si?normalno imaš gore i tuner,jer neki receiveri nemaju tuner
Zadnja izmjena: bakšaj, dana/u 03 lip 2008, 22:28, ukupno mijenjano 1 put.

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 03 lip 2008, 18:48

OK, hvala na detaljnom opisu i majstorskoj prezentaciji :) Nisam zainteresiran iz čistog razloga što sam prije mjesec dana kupio Denon-a PMA700, stereo analogno pojačalo i dva zvučnika. Prošli petak sam još spojio sub i to je sve što mi treba... Nego, dođi malo u teme vezane uz zvuk, vidim da se kužiš u te stvari pa da malo diskutiramo 8-)
Bringing Definition to High Definition

Odgovori