Recenzija [LCD]: Toshiba Regza 32LV733G [82cm]

Sve o LCD televizorima marke Toshiba.
TOMT
VHS kazeta

Re: Recenzija [LCD]: Toshiba Regza 32LV733G [82cm]

29 lip 2010, 22:39

Spojio sam slušalice na ovaj Tv. Priključak je sa strane. Kada utaknem đek iskljuće se zvučnici tv-a.
Sobzirom da ove slušalice povremeno koristi starija osoba, neizvedivo je da svaki put kada želi koristiti sllušalice utakne odnosno izvadi slušalice iz televizora (koji je još i u regalu).
Na starom televizoru kad su se priključile slušalice nije se automatski iskljućio zvuk. Mogli smo s daljinskom isključiti zvuk zvučnika tv, a slušalice su radile normalno.
Dali postoji mogučnost da se slušalice koriste na ovaj način.
Sada kad uključm slušalice nestane zvuk na tv, a kad smanjim zvuk daljinjskin, nestane zvuk i u slušalicama.
monét
DivX v.3.x.x

30 lip 2010, 07:27

Vjerojatno ne.
Neki televizori imaju neovisno pojacalo za sluske i svoje zvucnike pa kad se ustekaju sluske posebno se regulira glasnoca odnosno zvucnici se ne ugase. Ako je samo jedno pojacalo unutra (najcesce) ne moze se posebno regulirati jedno ili drugo.
TOMT
VHS kazeta

01 srp 2010, 19:15

Ako sam dobro shvatio isto pojačalo je za zvučnike i slušalice. Rješenje bi moglo biti da na televizor spojim neko pojačalo (npr mini liniju) a na liniju spojim slušalice. Mogao bi stišati zvuk na televizoru, a slušati na slušalice preko linije.
Znate li na koji izlaz bi trebao spojiti liniju ako je ovo OK.
zekaker
VHS kazeta

13 ruj 2010, 16:14

Pozdrav! Trebam pomoć!
Totalni sam početnik u HD-u i uzimam si prvi FullHD LCD. Mislio sam uzeti ovu Toshibu. Cijena mu je sada u Emezzeti 3099kn. Gledat ću ga s nekih 3m udaljenosti, uglavnom TVi filmovi, te nekada PS. Na godinu mislim seliti u veći stan te ću vjerovatno uzeti nešto veće dok će ovo ići u spavaću sobu (nadam se). Zanima me je li mi ovo OK uređaj za početak, te je li cijena OK? Također slijedeći koji mi je bio zanimljiv je Philips 32PFL5405H ali je razlika 900tinjak kn. Je li Ovaj toliko bolji ili je tih 900kn dovoljan razlog da uzmem Toshibu? Unaprijed hvala!
Pozdrav!
ante86
VHS kazeta

22 lis 2010, 23:00

Poštovanje,
imam navedeni lcd prijemnik, i imam problem da se televizar ponekad sam od sebe "restarta" (ugasi se i upali) prilikom mjenjanja programa.
Da li netko zna u čemu je problem i da li je to tvornička greška?
Da nosim u servis?
Hvala!
vodjaskitnica
HD DVD

23 lis 2010, 20:23

pravac servis.
ante86
VHS kazeta

29 lis 2010, 11:44

Nosit ću ga na servis čim nađem malo vremena, inače misim da je to, neznam da li je moguće, zbog ugrađenog tjunera, kao da je skroz slab, pa prilikom mjenjanja kanala se restarta, a i imam problem sa jednom dobrom sobnom antenom koju sam kupio, na lcd-u neće raditi, ne lovi ništa, a ima antena i svoj adapter, a u susjednoj spavaćoj sobi antena radi izvrsno na najjeftinijem vivax dvb-t i quadro crt televizoru, i to bez ispravljača i sa ispravljačem.
Nemogu vjerovati da jedan toshiba lcd od 3k ima lošiji tjuner od vivaxa od 100-injak kuna.
ante86
VHS kazeta

18 stu 2010, 20:46

Nosio ga u servis, čekao 9 dana i uređaj je uspješno popravljen. Zamjenili su mi nekakvu glavnu ploču, stoga valjda ni tjuner nije radio kako treba, sada radi sve savršeno.

I ako netko slučajno zna, koje razine kvalitete signala imamo na toshibina lcd-u. Ja sam dosad vidio looše - normalno - dobro, pa neznam da li je to najjača kvaliteta pod dobro ili ima još poslje dobro možda bolje - najbolje?
monét
DivX v.3.x.x

20 stu 2010, 11:18

Zanimljivo!
Mozes li potvrditi da sad tuner radi bolje?
Toshibini tuneri bi trebali biti na razini ostalih, nista losiji.
ante86
VHS kazeta

20 stu 2010, 19:19

Pa sad radi dobro, vidjet cemo kasnije, jer je tako bilo i prije u pocetku, sve je dobro radilo a onda nakon 15 dana nije mogao uloviti niti jedan kanal iako je ista antena priključena na tv na istom položaju, kako sam pomislio da je problem u anteni isprobao sam jos 2 antene, i ulovio mi je samo pink.sl a naše niti jedan, pa sam resetirao tv, iskljucio ga iz struje, ponovo upalio i skenirao programe te je onda sve nasao, ali pink.sl više nikad ne vidjeh :)
Uglavnom, tv se opet sam jučer ugasio i upalio prilikom promjene kanala, ali samo jednom u ovih 6 dana. Neznam da li je moguće da to uradi zato jer je jučer bio upaljen jedno 11 sati pa da se možda "preopteretio" ili pregrijao iako je stvarno "hladan 'ko špricer" bez obzira koliko radio? Uostalom, izludit će me skroz na skroz.

P.S. Bez obzira koju antenu spojim jačina signala mi je uvijek na 100% a kvaliteta signala = dobro, bez obzira radi li se o mux a, mux b, mux d ili bilo koji slovenski kanal, od kojih lovim slo 1, 2, 3, vaš kanal, kanal a, pop tv,...
Ima tko toshibu da napiše koje postoje razine kvalitete signala, ja sam na svom tv-u vidio loše - normalno - dobro,
ima što poslje dobro ili je to najbolja kvaliteta?

Natrag na “Toshiba”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 24 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 23 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.