BenQ W1070+ za dnevni boravak (IskonTV, Konzola, HTPC)

Sve o CRT (cijevnim) ekranima, projektorima i televizorima sa stražnjom projekcijom.
Stevo
VHS kazeta

BenQ W1070+ za dnevni boravak (IskonTV, Konzola, HTPC)

PostPostao/la Stevo » 21 sij 2016, 14:48

Pozdrav dragi forumaši i audio-video experti! :)

Zanima me što mislite o BenQ W1070+ za potrebe dnevnog boravka.

Osvjetljenja nema previše u sobi tako da mislim da ce 2000 ansi lumena biti dovoljno i za po danu.
Jedno 4.5 metara je udaljenost od jednog zida do drugog.

Treba li mi projekcijsko platno odmah ili ga mogu i kasnije nabaviti s obzirom da mi je zid bijele boje. Preporučite mi neko solidno platno koje nije preskupo.

Vidim da nema lens shift a throw distance nemogu naci i da li ima zoom. Koji bi mi nosač preporučili? Predpostavljam da on kompenzira nedostatku lens shifta na projektoru. Da li da stavljam projektor na zid ili da ga stavim dolje kod stola dnevnog boravka i koliko mora biti udaljen od zida za idealno gledanje. Koliko inča bi bilo idealno? 80? 100?
Ovaj http://www.projectorcentral.com/BenQ-W1 ... or-pro.htm kalkulator mi nije bas jasan...xd

Imam pioneer pojačalo pa bih spojio projektor putem HDMI-a na to pojačalo a ostale recievere/konzole/laptope na reciever. Ima li taj projektor ARC hdmi 1.4? Predpostavljam da je to standard danas.

Eto puno pitanja, nadam se da cu dobiti odgovor jer planiram to sve mozda vec za tjedan dana kada se pokreci cijeli stan pa mi je malo hitno... Pls pomagajte :D

Tnx unaprijed! :)
Disable adblock

This site is supported by ads and donations.
If you see this text you are blocking our ads.
Please consider a Donation to support the site.

Stevo
VHS kazeta

Re: BenQ W1070+ za dnevni boravak (IskonTV, Konzola, HTPC)

PostPostao/la Stevo » 25 sij 2016, 19:28

Vidim da je ovaj forum relativno mrtav ili jednostavno ne znaju ljudi nista o ovom projektoru pa ako se slucajno nadje netko da ga zanima ova tema, otvorio sam istu na drugom forumu http://www.avsforum.com/forum/68-digita ... -room.html

Eto prvi dan 6 replyja, postati cu i slike kada se odlucim sta cu napraviti. +

Pozdrav!

Natrag na “CRT, DLP, projektori i ostali tipovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.