Avatar - najočekivaniji film godine!

Forum posvećen filmskim naslovima - njihovim sadržajima i tehničkim rješenjima.
racicfsb13
VHS kazeta

Re: Avatar - najocekivaniji film godine!

04 sij 2010, 12:09

Iskreno film je prosjecan.
Prica prosjecna, vec nakon prvih 20 minuta zna se kraj filma.
3D efekti nisu bas tako dobri kako ih svi hvale uz to posle 3 sata fima te i glava boli ( nemojte zaboraviti pauzu).
Uz to moram pohvaliti blitz cinestar da uz njihovu projekciju filma prosjecni film moze biti jos losji.
Zasto zadnjih 10 minuta film sam gledao bez zvuka.

Moje osobno misljenje bolje da sam pricekao da ga skinem negdje na netu nego da platim ulaznicu.
Zadnja izmjena: Anonymous, dana/u 04 sij 2010, 12:13, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Pazi na izražavanje! Nepodobne riječi brisane.
vlatko
Video CD

Re: Avatar - najočekivaniji film godine!

04 sij 2010, 13:23

Dark Knight je prva dva, tri tjedna držao (smješnu) vrtoglavu ocjenu od 9,7, znači debelo veću od bezvremenskog kuma, a sad je na puno realnijih 8,9. Ako je Avatar vec sada na 8,7 za očekivati je da će dok dodje na DVD ocjena mu spasti i ispod 8-ice. Nisam gledao film pa ga necu komentirati, samo želim reći da IMDB niposto nije mjerilo za filomove u početku prikazivanja, pogotovo ako su to blockbusteri.
keween
S-VHS kazeta

04 sij 2010, 23:40

Nani je napisao/la:Sta je mjerilo, potplaceni i politizirani Oskar ili poruka protiv americke dominacije nad cijelim svijetom u samom filmu!?
Vlastiti ukus ;)
racicfsb13
VHS kazeta

05 sij 2010, 10:51

Zalosno je to sto film koji je 10 godina stariji Final Fnamtasy ima gotovo istu ako ne i bolju pricu. A kaj se tice grafike malo je losja.
Po meni graficki dozivljaj nebi trebao nositi tako puno jer glupi film ces brzo zaboraviti koliko god imao dobre efekte.
A pogledaj koji kvalitetan anime pa ces svatiti da u dobru grafiku se moze ubaciti i dobra prica.

U svakom slucaju ja cu i dalje misliti da je ovaj film precijenjen.
vlatko
Video CD

05 sij 2010, 12:25

Cereal
HD Televizija tim

05 sij 2010, 12:59

Iako nisam jos pogledao film pa ne mogu pohvatati plot nego samo iz trailera, nasmijao sam se na ovo samo tako :)
Ty vlatko! :)
Sada kad i budem gledao film kad dode na blu-ray smijat cu se radi ovog teksta, tj. pocahontas price , damn you! :D
Timeo Danaos et dona ferentas
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

07 sij 2010, 22:18

Hahaha, ovo je dobro! :lol:
Bringing Definition to High Definition
vertig0
S-VHS kazeta

13 sij 2010, 00:50

Vizualno -10
Priča- 2

Priča je ljigavo holivudsko smeće. :roll: Cameron kao napada SAD i mogu se povući mnoge paralele između Iraka i SAD-a i njegove priče. To nije loše. Ali način na koji je priča ispričana je presmješna. Ovo je zapravo dječji film. Scene borbe su krajnje smiješne. :lol: Baš za djecu.
Gledajući film, meni je padao napamet (uh, gdje to upće uspoređujem) "Ples sa Vukovima". I da. Prenesite taj film u 2154 i tu se mogu povuć paralele. Samo, ponavljam. Cijela priča teče na jedan ultra predvidljiv, "limunada", ljigav način tako da sam zadnjih 30 min. molio Boga da film što prije završi da ga ne usere još više. Vizualno je film perfektan, ali ipak ne kao U23D u kojemu je taj "3D " bolji. Na U23D sam više bio "unutra". Film se svakako isplati pogledat samo radi vizulnog djela filma. Sve ostalo- zaboravite.

p.s.
Ovo sa Pocahontas je zapravo točno. Samo šta je Pocahontas ozbiljniji (crtani) film. :D
Pi
PickinDim

31 sij 2010, 22:49

Mislim ići pogledati avatara 3d u cinestar.Pa me zanima koja je pozicija sjedala najbolja za gledanje takvog filma.
mr.c4
DivX v.3.x.x

01 vel 2010, 13:01

PickinDim je napisao/la:Mislim ići pogledati avatara 3d u cinestar.Pa me zanima koja je pozicija sjedala najbolja za gledanje takvog filma.

Ja sam ga gledao u sredini dvorane i meni je bilo sve super.

Natrag na “Filmovi”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

Ads

Info tab

Ukupno je: 25 korisnika/ca online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 23 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.