Avatar - najočekivaniji film godine!

Forum posvećen filmskim naslovima - njihovim sadržajima i tehničkim rješenjima.
godskiller
Video CD

Re: Avatar - najočekivaniji film godine!

Post Postao/la godskiller » 09 vel 2010, 22:34

Nani je napisao/la:Najbolje je pod 90 stepeni u odnosu na platno. Dakle sama sredina po mogucnosti.

ja sam baš bio na sredini,ali nekako mi taj 3D efekt i nije toliko bio izražen..........možda zato što ima dosta krupnih kadrova sa glavnim likovima pa i ne dolazi do tolike dubine................sve u svemu reklame od nadolazećih filmova u 3D- su mi bile puno bolje(prije filma)naročito alisa u zemlji čudesa...........tako da cilo vrime očekivao taj doživljaj kojeg nisam nažalost dočekao.............3/5
Svi znamo da je T.Edison proizveo el. svjetlo/sustav za domaćinstva, G.Marconi smislio radio i G.Westinghouse sagradio prvu hidroelektranu.Svi znaju te "činjenice",ali nisu u pravu.ČOVJEK koji je SANJAO ove stvari i IZUMIO je NIKOLA TESLA

Mr_Orange
VHS kazeta

Re: Avatar - najočekivaniji film godine!

Post Postao/la Mr_Orange » 12 vel 2010, 19:55

IMHO bolje je gledati sto blize. Ako si predaleko nije taj 3D toliko izrazen. Ja sam ga gledao iz treceg reda i bilo je fantasticno. Kolega je isao gledat dva puta ...jednom sjedio u trecem redu, jednom skroz nazad. I kaze da je dozivljaj bio puuno bolji kad je sjedio blize platnu.

Odgovori