Horror/triler filmski naslovi

Forum posvećen filmskim naslovima - njihovim sadržajima i tehničkim rješenjima.
Adastra
DivX v.3.x.x
Kontakt:

Re: Horror/triler filmski naslovi

Post Postao/la Adastra » 10 lis 2008, 14:52

Da da, ja isto volim vise te psiholoske, ponavljam, pogotovo se plasim kad mala djeca imaju glavne uloge. Slagalica strave je bila oke, ali nista da bih preporucivala, a i kad film ima toliko nastavaka razvodni se jednostavno. Kad sam isla u kino to gledati uz karte su dijelili papirnate vrecice za povracati.
slika

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 10 lis 2008, 22:15

Adastra je napisao/la:Kad sam isla u kino to gledati uz karte su dijelili papirnate vrecice za povracati.
Ma daj? Uh, pa to je onda zbilja opasan film. Jesi čula kakve gadne zvukove iz publike? :o

Meni je jako dobar bio film Brda imaju Oči, ne zbog onih gnusnih scena nakon 30. minute već više zbog ambijenta i same teške i zapravo vrlo tužne sudbine tih rudara... Dosta se uživim u takve filmove pa me tako nakon ovog koja tri mjeseca bilo strah hodati po mraku po kući, a i kad sam znao slušati ipod u krevetu samo sam se prisjećao one scene u prikolici... :o

Recenzija: http://www.pczenith.com/filmovi/the_hills_have_eyes.php
Bringing Definition to High Definition

Adastra
DivX v.3.x.x
Kontakt:

Post Postao/la Adastra » 12 lis 2008, 09:49

Ma, cula sam smijanje iz publike, i to neka balavurdija, valjda prvi put u kinu pa ne zna koje su granice normale u ponasanju. :ugeek: Brda imaju Oci, sam kanila gledati, i na kraju nisam, no sad cu nadoknadit, meni je inace strasnije doma gledati horor sama, nego u kinu. :? :o
slika

Jojo21
VHS kazeta

Post Postao/la Jojo21 » 26 lis 2008, 11:59

Evo i mene.. Ja sam happy jer 30. počinju prikazivati Slagalicu strave 5, a zadnji dobar film mi je bio Ponoćni vlak smrti..Inače još neki dobri su Jeepers creepers 1 & 2, pa mislim da Hostel 1 & 2 nije spomenut, Krug 1 & 2, Kuća voštanih figura, Koliba straha, Amytiville, Bez povratka 1, 2 & 3, Dead silence, Resident evil, The wicker man, The hitcher, Joy ride...

Adastra
DivX v.3.x.x
Kontakt:

Post Postao/la Adastra » 28 lis 2008, 08:31

Da, da, nadam se da ce biti zanimljivih stvarcica pustanih u kinu i na televizijskom programu za Helloween :D :mrgreen:
slika

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 28 lis 2008, 10:45

Adastra je napisao/la:Da, da, nadam se da ce biti zanimljivih stvarcica pustanih u kinu i na televizijskom programu za Helloween :D :mrgreen:
O pa da, pa Noć Vještica nam stiže... Iako nije horor, dobar mi je film Najgora Vještica (The Worst Witch), baš prigodan...

slika

Adastra
DivX v.3.x.x
Kontakt:

Post Postao/la Adastra » 29 lis 2008, 09:02

Nisam to gledala, to je vise neka parodija/komedija nego horor, bar mi se tako cini po slikici koju si stavio? LOL, a gdje se taj filmcek more pogledati? :D
slika

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 29 lis 2008, 12:30

Adastra je napisao/la:Nisam to gledala, to je vise neka parodija/komedija nego horor, bar mi se tako cini po slikici koju si stavio? LOL, a gdje se taj filmcek more pogledati? :D
Da, radi se o komediji koju imam doma na VHS kaseti, a na YouTube-u imaš najbolje dijelove: http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f

Najbolji je jingle s Timom Curryjem...

Jojo21
VHS kazeta

Post Postao/la Jojo21 » 31 lis 2008, 11:50

noćas na TV-u ne bude nikakav horrorac :(((( jedino u kinima imaju premijere Quarantine i Saw V..

Adastra
DivX v.3.x.x
Kontakt:

Post Postao/la Adastra » 01 stu 2008, 22:52

Ma saw mi nije nikaj specijalno iskreno, cekam neku pravu stvar da naprave...
slika

Odgovori