vaši omiljeni filmovi

Forum posvećen filmskim naslovima - njihovim sadržajima i tehničkim rješenjima.
bakšaj
DivX v6.x.x

vaši omiljeni filmovi

Post Postao/la bakšaj » 15 lip 2008, 23:36

pa toliko sam ih pogledao da se ne mogu odlučiti koji mi je omiljeni film,hm,sad mi pada na pamet jedan od mojih omiljenih filmova,alien 2-james cameron,po mome daleko napetiji,uvjerljiviji,razrađeniji film od prvog, ridley scotta,volim onaj dio kad su sigourney i curica same u sobi,dok se mali alienček oslobađa i napada curicu i sigourney,ta scena je toliko jezovita,one same bespomoćne,a opet s jedne strane naš mračni ja govori u nama:daj mogao bi se za nekoga uloviti,ili kad marinci upadaju prvi put u zapuštenu,nazovimo to strašnu jazbinu aliena,kamera nas polagano upoznaje s alienovim domom,kad nešto iskoči,a to je samo mala mačkica uplašenog pogleda,koja je samo uvod u ono užasno što slijedi

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: vaši omiljeni filmovi

Post Postao/la Darco » 16 lip 2008, 12:10

bakšaj je napisao/la:pa toliko sam ih pogledao da se ne mogu odlučiti koji mi je omiljeni film,hm,sad mi pada na pamet jedan od mojih omiljenih filmova,alien 2-james cameron,po mome daleko napetiji,uvjerljiviji,razrađeniji film od prvog, ridley scotta,volim onaj dio kad su sigourney i curica same u sobi,dok se mali alienček oslobađa i napada curicu i sigourney,ta scena je toliko jezovita,one same bespomoćne,a opet s jedne strane naš mračni ja govori u nama:daj mogao bi se za nekoga uloviti,ili kad marinci upadaju prvi put u zapuštenu,nazovimo to strašnu jazbinu aliena,kamera nas polagano upoznaje s alienovim domom,kad nešto iskoči,a to je samo mala mačkica uplašenog pogleda,koja je samo uvod u ono užasno što slijedi
E, Alieni su mi zbilja jezoviti filmovi - posebno onaj detektor pokreta od marinaca koji ispušta pulsirajući zvuk... Igra Alien vs. Predator je isto po tome odlična - ako nisi svakako ti preporučam da ju isprobaš...

Meni od filmova su omiljeni Star Wars nastavci, Gospodar Prstenova i sve vezano uz njega, Povratak u budućnost trilogija, zatim Titanic, Gospodar zvijeri 2, Cherry 2000, Masters of the Universe (He Man), Stargate, Austin Powers, Kontakt, Norbit, Total Recall (mislim da je Totalni Opoziv pravo ime, nisam siguran), Langolijeri Stephena Kinga, Jurrasic Park trilogija i tako dalje...
Bringing Definition to High Definition

bakšaj
DivX v6.x.x

Post Postao/la bakšaj » 16 lip 2008, 14:19

igra je fantastična,to sam nekada igrao satima,a kontakt robert zemeckisa je legendaran,isto kao i njegov povratak u budućnost,danas se baš teško nađu tako interesantni i zabavni filmovi,da totalni opoziv paula verhoevena je odličan,kultni film,baš me interesira kak će ispasti hobit,jer ga ne režira peter jackson,već je producent

wob
DivX v.3.x.x

Post Postao/la wob » 21 lip 2008, 01:02

Pa recimo da mi je THE WARRIORS
film kojeg jedinog imam na orginal dvd-u a i kupim ga na br kad dode :mrgreen:

RED B.
DivX v.3.x.x

Post Postao/la RED B. » 21 lip 2008, 17:47

Blade Runner - definitivno jedan od meni najboljih filmova, Gladiator, Black Hawk Down - Ma zapravo sve od Ridleya
Nisam naletel niti na jedan los film od njega.
No da moram nekakvu ljestvicu TOP 5 sastaviti.... unutra bi bio i Fight Club jer je lud i genijalan film, ali i Matrix.

Ne moram posebno napomenuti da sve imam na originalnim DVD ili Blu-Ray diskovima ;)
--
RED BARON

bakšaj
DivX v6.x.x

Post Postao/la bakšaj » 27 lip 2008, 20:44

posljednje kristovo iskušenje od martina scorsese-a,baš je užasno kontroverzan

bakšaj
DivX v6.x.x

Post Postao/la bakšaj » 01 srp 2008, 17:38

da li je gledao tko taj film?

M_and_M
Video CD

Post Postao/la M_and_M » 01 srp 2008, 17:45

ja nisam..
CPU:E8200(2x2.66)|RAM:3.25GB|GRAFA: ati radeon hd 2600|HDD:250GB SATA II|LCD: Philips 32'' 1360*768

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 01 srp 2008, 18:38

bakšaj je napisao/la:posljednje kristovo iskušenje od martina scorsese-a,baš je užasno kontroverzan
Nisam gledao - koji je engleski naziv?
Bringing Definition to High Definition

bakšaj
DivX v6.x.x

Post Postao/la bakšaj » 01 srp 2008, 22:21

the last temptation of christ,willem dafoe u ulozi Krista

Odgovori