lg 32 lv5590 problem(i)

Sve o televizorima tvrtke LG (nekadašnji Goldstar).
Odgovori
vzbit
VHS kazeta

lg 32 lv5590 problem(i)

Post Postao/la vzbit » 27 srp 2012, 21:16

što napraviti ako se na tv-u nakon spajanja sa optimom (u ovom slučaju) ,svi filmovi i serije sa bilo kojeg programa prikazuju u prerealističnoj slici-naime svi filmovi i serije kao da su snimani tv kamerom (dakle imate osjećaj da gledate dnevnik recimo a ne film) ???
Optima kaže da nije do njih .Na dodatnom tv-u koji nije spojen na optimu nego ima samo analogni signal -slika je normalna,filmovi imaju sliku kakvu i trebaju imati .
Pokušao sam mijenjati sve dostupne rezolucije u postavkama tv-a ali nema promjene.Molim za pomoć ako netko zna što napraviti.
Hvala

pavle
HD DVD
Kontakt:

Re: lg 32 lv5590 problem(i)

Post Postao/la pavle » 27 srp 2012, 22:26

sta je optima neki kablovski resiver?

Bela
DivX v6.x.x

Post Postao/la Bela » 28 srp 2012, 12:48

vzbit je napisao/la:što napraviti ako se na tv-u nakon spajanja sa optimom (u ovom slučaju) ,svi filmovi i serije sa bilo kojeg programa prikazuju u prerealističnoj slici-naime svi filmovi i serije kao da su snimani tv kamerom (dakle imate osjećaj da gledate dnevnik recimo a ne film) ???
Optima kaže da nije do njih .Na dodatnom tv-u koji nije spojen na optimu nego ima samo analogni signal -slika je normalna,filmovi imaju sliku kakvu i trebaju imati .
Pokušao sam mijenjati sve dostupne rezolucije u postavkama tv-a ali nema promjene.Molim za pomoć ako netko zna što napraviti.
Hvala
Pa probaj zakaciti tv na mjesto onoga sto ti radi ok. na analognu pa ces znati dali je kriv tv, ili optima.

vzbit
VHS kazeta

Post Postao/la vzbit » 29 srp 2012, 17:43

Ma znam ,to sam i napravio i naravno da je na analognoj sve u redu .I kako sad ove ovane iz optime uvjerit da je problem u njima kada ga oni negiraju .Ja pobjegao od THT-a a sada i optima pokazuje da je sve ovo kod nas u tri p.m. Kad sam već kod optime samo da ih pohvalim da su jako brzi ,do izlaska na teren im treba petnaest dana ,internet mi ne radi od prvog dana nakon uključenja i već sada treba mijenjat modem.Mašala! Radio je dva sata kako treba.
Malo sam skrenuo s teme ali eto barem tko pročita neka dobro promisli koga odabrati da mu uopće kroči nogom u kuću .

steeleye
HDTV ekspert

Post Postao/la steeleye » 30 srp 2012, 09:56

Pozdrav, problem vjerovatno nije vezan uz providera već uz postavke true motion na LG tv koje daju tkz. soap opera effect, probajte se poigrati sa postavkama TM na Lg-u.

vzbit
VHS kazeta

Post Postao/la vzbit » 14 kol 2012, 19:13

steeleye je napisao/la:Pozdrav, problem vjerovatno nije vezan uz providera već uz postavke true motion na LG tv koje daju tkz. soap opera effect, probajte se poigrati sa postavkama TM na Lg-u.
Da ,problem je otklonjen .Hvala na pomoći.
Ako netko zna molio bih da me uputi na forum na kojem se može argumentirano i konstruktivno raspravljati o davateljima usluga interneta,tv-a itd .
Imam što reći o Optimi pa tko zna-možda barem par ljudi spasim od svakodnevnog gubljenja živaca sa gore navedenom firmom.
Hvala još jednom

Odgovori