LG LM760s promjena zemlje SmartTV

Sve o televizorima tvrtke LG (nekadašnji Goldstar).
Odgovori
cerma
VHS kazeta

LG LM760s promjena zemlje SmartTV

Post Postao/la cerma » 28 tra 2013, 15:32

Najprije veliki pozdrav svim forumašima!

Naime imam jedno pitanje na koje se iskreno nadam da će mi netko od Vas dati odgovor. Kupio sam LG LM760s u Sloveniji i ono što me muči da u postavkama za SmartTv ne mogu odabrati Hrvatsku. Pod jezikom i svim ostalim je ponuđena ali u SmartTv nije (nude se sve zapadno europske zemlje, Slovenia i Others). Kada selektiram others onda nemam pristup LG Premium Appsima i ima jako malo programa pod premium. Kod izbora drugih zemalja dobijem njihove lokalizirane programe itd.

Updateao sam firmware preko USBa sa hrvatskog LG site (verzija 4.20.35) u nadi da će osposobiti izbor Hrvatske u SmartTv-u al nista. :(

Ako netko ima kakvu ideju ili prijedlog dal je moguće to rješiti bio bih mu jakooo zahvalan!

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: LG LM760s promjena zemlje SmartTV

Post Postao/la Darco » 29 tra 2013, 07:16

Pozdrav,
Model za Hrvatsko tržište je LM765S, no čudno je da nakon azuriranja s firmwareom nije omogućen Hrvatska kao izbor zemlje. Za jezik izbornika i DVB prijama možete odabrati Hrvatsku?
Bringing Definition to High Definition

cerma
VHS kazeta

Post Postao/la cerma » 29 tra 2013, 22:58

Hvala na odgovoru.

I mene je to začudilo. Ja sam ažurirao sa firmwareom za 760s sa LG Hrvatska (možda sam trebao sa 765s).
U izborniku i DVB mogu normalno odabrati Hrvatsku. Jedino što mi je još palo napamet je igranje po servisnom meniu. Možda tamo treba promjeniti regiju?? Dal možda znate koje su zemlje ponuđene na izbor u modelima kupljenim u HR?

cerma
VHS kazeta

Post Postao/la cerma » 30 tra 2013, 17:14

Unatoč kontaktiranju servisne podrške koja me uvjeravala da je to nemoguće uspio sam sam napraviti.

Treba ući u servisni meni i promjeniti area code u east-eu i cudooo...imam HR Premium sadrzaje :)) eto cisto da znaju svi ako im to slučajno zatreba.

Odgovori