Panasonic DMR-EH57

Forum posvećen pitanjima i diskusijama o DVD snimačima (također poznatima i kao DVD rekorderi).
Maverick
VHS kazeta

Panasonic DMR-EH57

09 lis 2008, 13:43

Pozdrav!

Koristi li tko uredjaj u naslovu? Naime, vrlo sam zainteresiran za njega, no ni na najdetaljnijim specifikacijama nisam nasao ima li uredjaj kakav USB preko kojeg mogu sadrzaj hard diska u uredjaju jednostavno prebaciti na komp i npr. obraditi?

Kakva su opcenito iskustva s tim uredjajem?

Hvala.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Panasonic DMR-EH57

09 lis 2008, 21:14

Pozz Maverick!

Navedeni model ne posjeduje USB sučelje, tako da je za prijenos snimaka na komp za obradu jedino praktično rješenje snimanje na izbrisive medije i onda prebacivanje na komp... OK, ima i sam uređaj nekakav soft za uređivanje sadržaja, no za ozbilnije radnje komp je a-must-have...

http://www.usporedi.hr/katalog/proizvodi/12/pogled/792/

Ovdje imaš mali osvrt: http://www.forum.hr/showpost.php?p=9593809&postcount=3

Zgodno da Panny isporučuje i HDMI kabel u pakiranju...
Bringing Definition to High Definition
Maverick
VHS kazeta

11 lis 2008, 11:17

Hvala puno!

Da, bit ce potrebe ponekad za prebacivanjem, ali u vecini slucajeva ce sluziti cisto da mogu pogledati nesto sto sam propustio, dakle bez vece potrebe za prebacivanjem. Bit ce to odlicna kombinacija s novokupljenim 42pv80 :)
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

13 lis 2008, 19:15

Maverick je napisao/la:Hvala puno!

Da, bit ce potrebe ponekad za prebacivanjem, ali u vecini slucajeva ce sluziti cisto da mogu pogledati nesto sto sam propustio, dakle bez vece potrebe za prebacivanjem. Bit ce to odlicna kombinacija s novokupljenim 42pv80 :)
Oooo, pa netko će koristiti i Viera Link funkciju! Baš mi je drago, javi dojmove svakako!
Bringing Definition to High Definition
Maverick
VHS kazeta

16 lis 2008, 15:33

Darco je napisao/la:
Oooo, pa netko će koristiti i Viera Link funkciju! Baš mi je drago, javi dojmove svakako!
E pa naravno! Nakon 2-3 mjeseca proucavanja i docekivanja bar blagog pada cijene, prvo se uletilo u tv. Zbog lose kvalitete VHS-a, a ipak koliko toliko dobrog kucnog kina, prvo na redu je DVD recorder vec navedeni (moze i 67ica, samo je skuplja). Nakon toga, na red ce doci Panasonicov Home Cinema, mozda cak onaj PTX-5, cuo sam dobrih stvari o njemu i naravno sve to ce biti povezano Viera Linkom. :)

Negdje u medjuvremenu morao bi uletiti u Metabox HD combo cudo, da se gleda i HD sadrzaj, uz jednostavnu obnovu kljuceva. :) To jedino ne mogu ugurati u Viera Link. :(

Nego, jesi li sto cuo o ovom EH57 recorderu, negdje sam preletio i vidio da se mozda moze promijenit Hard disk u veci, no nisam imao vremena citati pa me zanima jel to moguce, bez softversko-hakerskih manevara?

I jos nesto, da li DVD recorder sam odreze film nakon sto je proslo 4,7 GB velicine? Ako ne, kako onda transferirati veci zapis?

BTW, 42PV80 je fantazija. Jos uvijek je u razradi i to dosta s onim Plazma Break-in DVD-om preko dana dok sam na poslu....ali dojmovi su odlicni. Pogotovo digitalni signal sa satelita kad mi bljesne tekma u 16:9 formatu....ma milina. :D
bakšaj
DivX v6.x.x

22 pro 2008, 19:49

ja ti preporučam PIONEER DVR-LX60D,PIONEER DVR-560HX-K,SONY RDR-HX1070/B,svi imaju digitalni sd mpeg2tuner,i fantastičnu sliku i kod reproduciranja,a i kod snimanja,ovaj sony ima 500gb hard disk,PIONEER DVR-LX60D 250gb,a PIONEER DVR-560HX-K 160gb(cijena ovog pioneera je 2.859,00 kn u ronisu)svim ovim recorderima je upscale dobar,jedina mana im je cijena,ovaj panasonic eh57ti je niska klasa,slika je tako,tako,nije ni solidna

Natrag na “DVD snimaci”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 33 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 31 gost.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 183 dana 12 pro 2016, 09:24.
Ukupno postova: 23579.
Ukupno tema: 3036.
Ukupno korisnika/ca: 7352.
Najnoviji/a korisnik/ca: culibrkd.
Rođendan, danas, nema nitko.