pitanje: philips TV, ambilight

Sva pitanja i informacije za ugodniji proces kupovine televizora postavljajte ovdje.
flash6
VHS kazeta

pitanje: philips TV, ambilight

01 sij 2020, 15:51

pozdrav svima, dugo me nije bilo ovdje.
kako je mojoj Panasonic VIERA S30 plazmi lagano doslo vrijeme za zamjenu (stari tuner bez DVBT2 HEVC), razmisljam o nabavi novog TV-a.
obzirom da po stanu imam Philips Hue rasvjetu, logican izbor pada na Philipsov TV sa Ambiloght rasvjetom.

problem je sto sam puno slusao o Philipsovim uredjajima i ne bas sjajnoj kvaliteti slike. s druge strane, opet citam komentare da "jace"serije ambilight televizora imaju zadovoljavajucu sliku i sl...

upravo zato postavljam pitanje na ovom forumu, jer sam se ovdje nacitao stvarno kvalitetnih savjeta. na kraju krajeva, moj S30 je bio odlicno ocjenjen TV nekog srednjeg ranga i nikad nisam pozalio odabir.

smart TV funkcionalnost mi nije prioritet, iako, ne bi bilo lose da je i taj dio normalno upotrebljiv.

znaci, budzet mi nije nista veci nego kad sam kupovao S30, te sam i dalje na razini nekakvih 5-6 tisuca kuna za potrositi. nije da se ne bi moglo iskesirati vise, vec jednostavno smatram da je to neka normalna granica koju sam spreman izdvojiti za TV obzirom na mjesto koje taj isti TV zauzima u mojem zivotu (nije mi prioritet, ne gledam ga puno, ali kad ga gledam ne zalim gledati smece od slika).

izvor slike je prvenstveno Netflix, HD materijal preko KODI-ja i zanemariva kolicina liveTV preko Bnet kabla.

hvala na savjetima i komentarima!

Natrag na “Prije kupovine televizora”

Ads

Info tab

Ukupno su: 774 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 773 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 821 dana 09 tra 2020, 14:45.
Ukupno postova: 23632.
Ukupno tema: 3057.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: Dr.B.
Rođendan, danas, nema nitko.