Pretvorba "običnog" Panasonic TV-a u Smart TV - preporuke

Sva pitanja i informacije za ugodniji proces kupovine televizora postavljajte ovdje.
von Schultz
VHS kazeta

Pretvorba "običnog" Panasonic TV-a u Smart TV - preporuke

27 sij 2014, 12:36

Pozdrav svima!

Budući da je ovaj podforum najčitaniji, trebao bih jedan savjet vezanu uz kupnju.

Navjerojatnije ću za jednu lokaciju (stan) kupiti novi Smart TV, no ostaje mi problem "stare" Panasonic plazme iz 2008. godine - naime, gledanje filmova s titlovima, surfanje, itd. mi preko Plejke spojene na ovaj Panasonic baš nije previše funkcionalno pa bih oplemenio svoj stari TV s nekom komponentom.

Osim nekog smart tv box-a, zanima me da li postoje možda varijante koje imaju ugrađeni digitalni tuner, budući da ovaj tv ima samo analogni koji ne služi ničemu, a tv gledam preko maxtv-a i razmišljam da se prebacim na zemaljsku digitalnu televiziju.

Neke kvalitetne, a cijenovno povoljne opcije su izrazito dobro došle!

Hvala unaprijed!
crni6
DivX v.3.x.x

Re: Pretvorba "običnog" Panasonic TV-a u Smart TV - preporuk

27 sij 2014, 15:03

Sto se tice snart tv-a najjednostavnije i najjeftinije resenje ti je da kupis android stick kojim dobijas smart tv sa android platvformom. A difitalni tjuner ces koliko ja znam morati posebno da dokupus. I sve to ce te izaci dosta jeftinije nego da kupujes upgrade box ako uopste ima za tvoj tv jer za samsubg kosta skoro 300e.

Sent from my HTC One S using Tapatalk
von Schultz
VHS kazeta

02 vel 2014, 17:24

Kužim, ali isto tako je fora da bih htio neku opciju da mogu spajati usb diskove ili stickove da mogu gledati filmove na tom istom TV-u.

Kako vam se ovo čini? http://www.streamo.com.hr/ - nema doduše digitalnog tunera.
crni6
DivX v.3.x.x

02 vel 2014, 17:52

Pa da si bolje procitao ovaj link sto si izbacio video bi da ima pidrsku i za to.:-)
Mislim da bi jos malo trebao preci iglase i videti sta se nudi od tih stikova za tv i uporediti pa cak i procunjati malo po netu da vidis sta ljudi misle o konkretnom modelu koji ti se svidi. Inace gledaj da obavezno bude dual core ili vise i da je na 4+ androidu zbog bolje podrske aplikacija.

Sent from my HTC One S using Tapatalk
von Schultz
VHS kazeta

03 vel 2014, 16:00

Da li netko zna da li postoji običan HDMI stick koji pretvori TV u Smart Tv, a da ima eventualno još neki mali nastavak za spajanje usb diskova?
Drazen62
VHS kazeta

21 ožu 2014, 21:10

Tronsmart Mk808b (imam ga) ili Minix neo G4.

Sent from my mobač
janiq
VHS kazeta

22 ožu 2014, 21:21

Google Chromecast je IMHO najbolja stvar. Pokusaj to nabaviti. Plex media server i Popocorn time rade preko njega. Radi odlicno.
Ako imas kakva pitanja u vezi njega odgovoriti cu.

Natrag na “Prije kupovine televizora”

Ads

Info tab

Ukupno je: 590 korisnika/ca online; 3 registrirana/e, 0 skrivenih i 587 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 696 dana 03 tra 2020, 17:42.
Ukupno postova: 23632.
Ukupno tema: 3057.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: Dr.B.
Rođendan, danas, nema nitko.