Philips ili Panasonic?

Sva pitanja i informacije za ugodniji proces kupovine televizora postavljajte ovdje.
DugonjaBiH
VHS kazeta

Philips ili Panasonic?

06 pro 2014, 12:02

Postovani, dvoumim se kod kupovine LED 3d TV-a izmedju modela PHILIPS LED TV 40PFS6909 3D, Philips 42PFH6309/88 i Panasonic TX-40AS640e. Molim za savjet i misljenje. Hvala unaprijed! :)
mrki69tua
S-VHS kazeta

Re: Philips ili Panasonic?

06 pro 2014, 15:14

Valjda troumiš? Šta reći, nisam neki stručnjak ali mogao si okvirno navesti šta ti je bitno tj. ako ti je bitna slika i 3d mogućnosti onda predpostavljam da ćeš ići na Panasonic, a ako ti je bitan dizajn i sl. onda ćeš na Philips.
DugonjaBiH
VHS kazeta

07 pro 2014, 00:51

mrki69tua je napisao/la:Valjda troumiš? Šta reći, nisam neki stručnjak ali mogao si okvirno navesti šta ti je bitno tj. ako ti je bitna slika i 3d mogućnosti onda predpostavljam da ćeš ići na Panasonic, a ako ti je bitan dizajn i sl. onda ćeš na Philips.
Hvala na ispravci :D Ma izgleda da cu se ipak odluciti za Panasonic, ali sam mislio da neko vec ima iskustva sa ovim modelima pa da kaze ako je nesto lose...
mrki69tua
S-VHS kazeta

07 pro 2014, 17:35

Evo ovako, već 15-20 dana svakodnevno čitam recenzije raznoraznih TV i na kraju mi uvijek Panasonic dodje s namjanje mana. Sony ima lijep dizajn i malo kasnjenje signala za igrice, Philips ambilight i dizajn, Samsung smart tv opcije i drugi upravljač, no mane su uvijek kvaliteta slike i 3D-a, pa raznorazni paneli u Samsunga i LG po pisanjima korisnika, pa loša vanjska izrada, a meni je osnovno i ono gdje će TV odraditi 90% životnog vijeka. I da, bez 5 godina garancije ni ne razmišljam o kupovini, pa samim time krug se sužava (mada se može kupiti produljeno jamstvo, ali nije to to!).
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

09 pro 2014, 23:16

Osobno bih se odlučio za Panasonicov model s ove liste - sada ima 5 godina jamstva, 30% su snižene cijene, a i kvaliteta izrade je na vrlo visokom nivou s obzirom na klasu.
Bringing Definition to High Definition
mrki69tua
S-VHS kazeta

31 pro 2014, 14:09

Pošto sam obećao dati osvrt na Panasonic TX-AS640E kada mi dodje (model 55" ako je to uopće bitno) pa ću ga iznijeti u par crta, koliko se ja razumijem. Dakle vagao sam dugo, skoro mjesec dana između LG LB671, Samsung H6670, Philips PFK 7197, Sony W828, i na kraju nisam požalio što sam uzeo Panasonic.
Prvo bih istaknuo odličan prikaz, nisam još ništa kalibrirao po postavkama od Darka već sam samo stavio na true cinema i slika je fantastična, pogotovo u gledanju filmova. Sport još nisam gledao, ali mislim da će biti ok.
Što se izrade i pakiranja tiče, sve je od plastike, ali nigdje nema uvijanja, vrhunska je izrada i tu nema zamjerke, čak mi je i drugi upravljač odličan i ima brz odziv kada se koristi touchpad.
Zamjerki ima par, primjetio sam da ne učitava sve formate titlova, zvuk je slab (što je vjerujem kod većine), šteta što procesor nije brži, nije da zapinje i daleko je to ispred recimo Philipsa, ali taman je na granici da zapne, takav mi je osjećaj. Uglavnom ovo mi nije ni bilo bitno jer ću spojit pc HDMI kabelom, tako da me ni ne zanima, jedino šta mi je bilo bitno je slika, kvaliteta izrade i garancija, a to sam dobio i zaista nemam ni jedne zamjerke na ovo navedeno.

Natrag na “Prije kupovine televizora”

Ads

Info tab

Ukupno su: 44 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 42 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 970 dana 16 tra 2020, 19:19.
Ukupno postova: 23637.
Ukupno tema: 3059.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: zvoneHI4FI.
Rođendan, danas, nema nitko.