FilmoviKinoVijesti

Najnoviji Bond film ostao bez redatelja?

novi-Bond-ostao-bez-redatelja

Redatelj zadnjeg (23.) nastavka o Jamesu Bondu, Sam Mendes, službeno je donio odluku da neće režirati sljedeći nastavak popularne franšize o tajnom agentu 007.

Snimanje najnovijeg i još neimenovanog filma o Jamesu Bondu trebalo bi započeti krajem 2013. godine prema scenariju Johna Logana, te je Sam Mendes bio favorit za ponovno preuzimanje redateljske palice. Međutim, ništa od toga.

Sam-Mendes

„Bilo je jako teško odbiti ponudu da režiram sljedeći film o Bondu.“ Rekao je Mendes te nadodao: „Imam kazalište i druge obaveze, uključujući produkciju filmova Charlie i tvornica čokolade te Kralj Lear na koje se moram fokusirati u narednim godinama.“

Mendes ne isključuje mogućnost da bi se mogao vratiti i preuzeti redateljsku palicu za neki budući Bond film, ali za producente Barbaru Broccoli i Michaela G. Wilsona, potraga se nastavlja za drugim redateljem.

Koga biste željeli vidjeti da režira sljedeći nastavak Bond filma?

Izvor: Den of Geek

Adsense

Igor Hlušička

Ljubitelj prirode, glazbe i zdravog života. Uvijek sam otvoren za nove spoznaje i mogućnosti pomoću kojih razvijam vlastitu svijest o okružju u kojem se nalazim. Nastojim biti pozitivan i raditi ono što volim, ali se trudim ulagati i u one aspekte života koji mi prirodno ne idu od ruke, jer vjerujem da onda višestruko ulažem u sebe. Životni zadovoljstvo nalazim u zvukovima akustične gitare koja očarava mogućnostima koje nudi.

Povezani tekstovi

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Također pogledajte
Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Molimo podržite naš rad tako da onemogućite blokiranje oglasa na ovoj stranici - hvala! Please support our work by disabling Adblock in your browser - thank you!