Kodirani kanali

Forum o digitalnim zemaljskim prijemnicima signala (Digital Video Broadcast - Terrestrial).
v1p3r
VHS kazeta

Kodirani kanali

21 pro 2013, 15:35

Daklem imam problem .. kad trazim kanale tv(42w650) mi nadje cca 75 kanala i barem 50-60 kanala je kodirano
(24sata,National Geographic,Cinestar,mtv adria,history,hbo.) .

Znaci nije preko satelita nego bas antenta preko DVB-Ta.

Sad jel treba kupit kakvu karticu posto tv ima utor za te kartice ili su te kartice namjenjene samo za satelitske kanale?
Gdje,kako ,sta?
kuhar
DivX v.3.x.x

Re: Kodirani kanali

21 pro 2013, 20:21

v1p3r je napisao/la:Daklem imam problem .. kad trazim kanale tv(42w650) mi nadje cca 75 kanala i barem 50-60 kanala je kodirano
(24sata,National Geographic,Cinestar,mtv adria,history,hbo.) .

Znaci nije preko satelita nego bas antenta preko DVB-Ta.

Sad jel treba kupit kakvu karticu posto tv ima utor za te kartice ili su te kartice namjenjene samo za satelitske kanale?
Gdje,kako ,sta?
kako niste naveli o kojem TV se radi (pretpostavljam da je Sony) to što pronalazi programe koje ste naveli to znači da ima DVB-T2 to je Evo TV a da bi ste gledali programe trebate potpisati ugovor sa poštom i od njih kupiti STB jer još nema mogučnosti kupnje CA modula sa karticom.više o EVOTV ovdje: http://www.evotv.hr/
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"
v1p3r
VHS kazeta

22 pro 2013, 09:49

Da sony je. Nego cudno mi je da je to dvbt2 a na sonyevim stranicama u specifikacijama nema ugrađen taj tuner..
Ugrađeni tuneri:
DVB-T (digitalni zemaljski) DA
DVB-T2 (digitalni zemaljski) -
DVB-S (digitalni satelitski) -
DVB-S2 (digitalni satelitski) -
DVB-C (digitalni kabelski) DA
CI+ DA
Analogno DA
Ko je tu lud ? :D

p.s. baš gledam za taj evotv i kaze da nude tv s ugrađenim dvbt2 i modulom znaci ipak daju modul ali samo uz tv .. -.-
kuhar
DivX v.3.x.x

22 pro 2013, 11:47

v1p3r je napisao/la:Da sony je. Nego cudno mi je da je to dvbt2 a na sonyevim stranicama u specifikacijama nema ugrađen taj tuner..
Ugrađeni tuneri:
DVB-T (digitalni zemaljski) DA
DVB-T2 (digitalni zemaljski) -
DVB-S (digitalni satelitski) -
DVB-S2 (digitalni satelitski) -
DVB-C (digitalni kabelski) DA
CI+ DA
Analogno DA
Ko je tu lud ? :D

p.s. baš gledam za taj evotv i kaze da nude tv s ugrađenim dvbt2 i modulom znaci ipak daju modul ali samo uz tv .. -.-
da tako je modul ide samo uz TV ali vi možete uzeti njihov STB strong koji služi za prijem njihovih programa.
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

Natrag na “DVB-T receiveri”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 22 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23602.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.