AzBox HD Premium

Forum o digitalnim satelitskim prijemnicima (Digital Video Broadcast - Satellite).
Maverick
VHS kazeta

AzBox HD Premium

08 pro 2008, 09:42

Kod: Označi sve

http://www.satglobal.ic.cz/azb_hd_p.htm
Jel netko zna sto o ovom cudu? Kada to izlazi kod nas, po kojoj ce cijeni biti?

Ovo mi se cini kao best buy, cak bolje i od Dreamboxa 800....

Sto ovo znaci: SmartTuner DVB-S2/S, DVB-T2/T ? Da li to znaci da moze i zemaljski signal hvatati ili samo ima mogucnost ubacivanja takvog tunera?

Hvala.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: AzBox HD Premium

07 sij 2009, 22:06

Ovo izgleda jako primamljivo, i dizajnom i mogućnostima. Da, izgleda da ima i digitalni zemaljski, satelitski i kabelski tuner. Sviđa mi se i to što podržava Ogg audio, web pretraživanje i RSS klijent!
Bringing Definition to High Definition
bosanac
S-VHS kazeta
Kontakt:

19 tra 2009, 14:27

Ja sam jako zainteresiran za jednu recenziju ovog uređaja. Svejedno Elite ili Premium verziju. Baš ovaj tren surfam i zadivio sam se mogućnostima uređaja.
Istina pročitao sam na jednom forumu i neke nedostatke, ali s obzirom na mogućnosti, hhmmm...
Da li će u dogledno vrijeme biti recenzije?!?! Jer sam jako zainteresiran za kupovinu uređaja.

P.S. Nije da se bojim kupovine mačka u vreći, nego bih želio znati nedostatke uređaja. Da se mogu pomiriti šta uređaj nemože :mrgreen:
bosanac
S-VHS kazeta
Kontakt:

20 tra 2009, 15:58

Ja sam početnik u CS vodama, ali zar CS nije podržan preko mboxa??

Koliko čitam po forumima da je za podrška mbox jako dobra!
info da ce biti dostupan MGCamd, newcs i najverovatno mbox , znaci i 'zabranjeno voce'
u samplu je bio dostupan openxcas/sample_module koji podrzava rad CardReader-a i neku elementarnu emulaciju.
The Best F1 Driver
DivX v.3.x.x

07 lip 2009, 19:45

Kod: Označi sve

http://www.satshop.hr/content/view/124/1/
očito se pojavio u HR i cjena je 3200 kuna,s obzirom na to da ima DVB-T MPEG4 tuner orginalno ugrađen i da čita .mkv još i CS valjda radi,to bi mogao postat BestBuy uređaj,e da je recenzija :mrgreen:
krikesa
Video CD

11 pro 2009, 10:26

Evo, situacije je se promjenila te sad radi dosta dobro sa CCcam serverima. Developeri su odustali od klasičnog CCcama kao emuatora nego su se usmjerili na razvoj Multicasa koji radi kao CCcam klijent i to na razini DMa sa CCcamom.
snorky
VHS kazeta

28 pro 2009, 18:34

pozz
jel ima tko ovaj uređaj? trebam preporučit bratiću neki sat reciver i sad vidim da mogu odmah jednim udarcem ubit par muva, dobit i sat reciver i mediacentar koji čita sve formate... kakva je kvaliteta? kako je stanje s kodovima? nisam baš upućen u ovaj dio tehnike...
heheheheheeheheheeehehehehehe
krikesa
Video CD

29 pro 2009, 08:17

Evo, recimo da ga ja imam. Što se tiče kvalitete, OK je, ne zagrijava se pri radu, svo hlađenje je pasivno i nema nekih problema a ni buke (osim ako ugradiš HDD, onda se čuje disk).
Evo popis formata koje bi trebao čitati
MPEG1/2/4 (M1V, M2V, M4V); MPEG1/2 PS (M2P, MPG); MPEG2 Transport Stream (TS, TP, TRP, M2T, M2TS, MTS), VOB, AVI, ASF, WMV, IFO, ISO (Backuped DVD's); Matroska (MKV), MOV (H.264), MP4, RMP4

Ja sam isprobavao kojekakve filmove i sve mi je čitao.
Osim satelitskog u njega možeš staviti i zemaljski tuner pa onda ubiješ i još jednu muhu.
germania12
VHS kazeta

02 sij 2010, 15:36

evo ako netko ima iskustva sa ovim reciverom: zanima me kako radi wlan na ovom reciveru...
znam da nije isto al mislim se između njega i nytrobox 7000 + acess point da ne moram provlačiti žice... isto me zanima kako radi multicas kao klijent da li je vidljiva razlika u radu (cs) između recimo dreamboxa 500s (nytroboxa) i azboxa???... nikad nisam ima iskustva s cs-om (osim šta sam gleda po kafićima utakmice i uglvanom je sve išlo bez problema) pa ako neko može reći da li ima puno problema, tlačenja s postavljanjima i sličnih stvari?
Sovex
VHS kazeta

09 sij 2010, 15:17

Ima li ko kakvih novih iskustava u vezi AzBox-a. Skoro sam se odlucio da moj stari dm500s resiver treba da zamjeni neki HD resiver. Tu je prvo bio DM800HD u razmatranju ali onda sam poceo malo vise pratiti uspon AzBox-a.

Znam da je u pocetku bio BUG-ovit software ali kako citam po internetu, stvari idu na bolje. Dosta ljudi hvali multiCas i Cccam. Svako malo izlaze novi firmware-i. Naravno tu je i multimedijalna strana uredjaja koja me privlaci.

Kakve su vase prognoze za buducnost ovog uredjaja i podrske za njega? Meni izgleda kao mnogo bolji izbor od kineza dm800hd...

Natrag na “DVB-S receiveri”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 22 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23606.
Ukupno tema: 3050.
Ukupno korisnika/ca: 7355.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.