AzBox HD Premium

Forum o digitalnim satelitskim prijemnicima (Digital Video Broadcast - Satellite).
freddie
S-VHS kazeta

Re: AzBox HD Premium

09 sij 2010, 18:17

Sovex je napisao/la:Ima li ko kakvih novih iskustava u vezi AzBox-a. Skoro sam se odlucio da moj stari dm500s resiver treba da zamjeni neki HD resiver. Tu je prvo bio DM800HD u razmatranju ali onda sam poceo malo vise pratiti uspon AzBox-a.

Znam da je u pocetku bio BUG-ovit software ali kako citam po internetu, stvari idu na bolje. Dosta ljudi hvali multiCas i Cccam. Svako malo izlaze novi firmware-i. Naravno tu je i multimedijalna strana uredjaja koja me privlaci.

Kakve su vase prognoze za buducnost ovog uredjaja i podrske za njega? Meni izgleda kao mnogo bolji izbor od kineza dm800hd...
Ostani ti samo na Dreambox uređajima,tu nemožeš pogriješiti
abacus
VHS kazeta

11 sij 2010, 11:50

Nani je napisao/la:Duplo je jeftiniji i radi jako dobro sa CCCam serverima. DM izbacuje 500HD verziju da bi cjenovno parirao Azboxu.
Azbox ce izbaciti verziju "+" koja ce imati mpeg2 i mpeg4 tunere za "domace kanale".
kad se mozemo nadati 500hd? bio bih zahvalan za tu informaciju

Evo nasao sam:

DREAMBOX DM 500 HD on sale from July

Dream TV Multimedia, a leading manufacturer of set-top boxes with Linux, the market in July innovative model DREAMBOX DM 500 HD in the new design. As the name suggests, it is a device that will be able to receive programs in both standard (SD) and high definition (HDTV) in the compression format MPEG-2 and MPEG-4.

DREAMBOX DM 500 HD is surprisingly include HDMI (current models DM800 and DM8000 have only DVI) and esat interface for connecting an external hard disk drive (HDD). Model DM500 HD will be on the market sold for a price around 299 euro.

The device was first introduced at the end of May at the fair involvement Cable 2009.
krikesa
Video CD

11 sij 2010, 12:57

Nani je napisao/la:Duplo je jeftiniji i radi jako dobro sa CCCam serverima. DM izbacuje 500HD verziju da bi cjenovno parirao Azboxu.
Azbox ce izbaciti verziju "+" koja ce imati mpeg2 i mpeg4 tunere za "domace kanale".

Samo mali ispravak: Azobx i danas ima mpeg2 + mpeg4 tunere, kako satelitski tako i zemaljski. Oba tunera rade u kombinaciji, samo je stvar da će + model moći imati i 2 ista tunera, te da će raditi sa oba istovremeno. Trenutno azbox nema mogućnost dual tunera što u prijevodu znači da se ne može gledati jedan zemaljski a snimati satelitski i slične kombinacije. Kao kombo, prijemnik radi najnormalnije.
cistamlaka
VHS kazeta

08 lis 2012, 18:17

Da li itko zna kako konfigurirati tuner na ovom uređaju?Jučer sam stavio enigma 2 software i sa nemam nijedan program jer me traži da konfiguriram tuner ali ja to neznam.
kuhar
DivX v.3.x.x

08 lis 2012, 19:02

već ste otvorili temu imate odgovor
http://www.hdtelevizija.com/forum/viewt ... f=9&t=4659
"Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i s puno poštovanja skine kapu pred magarcem"

Natrag na “DVB-S receiveri”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 21 gost.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.