Zagreb: LG predstavio pasivna 3D rješenja

Forum na kojem možete postavljati zanimljive vijesti koje ste pronašli na domaćim ili stranim portalima. Kod kopiranja vijesti molim da se navede link na izvor!
Odgovori
prolega
S-VHS kazeta

Re: Zagreb: LG predstavio pasivna 3D rješenja

Post Postao/la prolega » 06 svi 2011, 01:38

Veselim se Vašim testovima dotičnih TV-a. Pretpostavljam da ce te biti među prvima koji će ih imati priliku recenzirati, naravno neovisno kao i uvijek. Volio bih znati kada da očekujemo tu recenziju?

prolega
S-VHS kazeta

Post Postao/la prolega » 11 svi 2011, 23:54

Ispričavam se ako nisam vidio, ali jesu li ti novi modeli Sony-ja i Panasonica pasivno rjesenje? Ako jesu, koji su modeli?
Hvala

cagi
S-VHS kazeta

Post Postao/la cagi » 16 svi 2011, 12:47

Pročitao sam kako su prvi svjedoci nove 'pasivne' 3D tehnlogije ostali ugodno iznenađeni. Autor čak ide toliko daleko i tvrdi da nitko nije niti primjetio GT30 koja je stajala pored LG-jevog testiranog TV s 3D Cinema FPR tehnologijom.
Ja naravno očekujem vaše testove pa da vidimo koliko je to točno.
Najveći nedostatak jest kada spomenuti LG gledamo iz nešto bliže udaljenosti gdje dolazi do 'raspadanja' slike u 3D-u zbog malog broja detalja, sve zato jer slika nije full HD!

prolega
S-VHS kazeta

Post Postao/la prolega » 18 svi 2011, 04:52

Pretpostavljam da misliš na LW650S. Još kad bi istestirali 55-icu sa tim novim firmwareom (ako je moguće)....uh. Istina da je za vecinu korisnika foruma taj cjenovni rang previsok, ali ce u dogledno vrijeme valjda pojeftiniti. Osim toga nadam se da ce to biti okidač i drugima da se malo više pozabave pasivnim rješenjima.

Odgovori