koji tv kupiti,plazma ili lcd

Forum na kojem možete postavljati zanimljive vijesti koje ste pronašli na domaćim ili stranim portalima. Kod kopiranja vijesti molim da se navede link na izvor!
Kota
VHS kazeta

koji tv kupiti,plazma ili lcd

06 sij 2012, 18:04

poštovani
znam da je ova tema obrađena mali milion puta ,no prijetio sam da su rasprave prilično starijeg datuma,pa stga Vas molim za pomoć.planiram kupiti tv do 8000 kn,ali neznam što izabrati .večina ekipe kaže plazma ,pa sad sam u nedoumici.
unaprijed se zahvaljujem. ;)
cirimotic
VHS kazeta

Re: koji tv kupiti,plazma ili lcd

09 tra 2012, 22:48

pitanje je za sto ces ga najvise koristiti?
ak je najvise za gledanje tv programa,onda je plazma.
ima prigusenije boje i kontraste,te uvjerljivu crnu boju. za gledanje filmova je najbolja. kupio sam za bozic samsung plasmu ps43d450 i nisam uopce pozalio.
jest da ima vecu potrosnju energije,ali je ne koristim cesto. ne zamara oci

ak oces nes naprednije od tv-a,recimo spajat na komp i koristit kao monitor,igrat playstation 3 onda ti je bolji LCD ili LED.
jaci su kontrasti i osvjetljenje,slika je ostrija,posebno kod citanja tekstualnog djela kod spajanja s kompom(word,excel...)nema "zapecenja" slike,ima brzi odviz za igrice,manja potrosnja...

takvu preporuku je meni dao prodavac prilikom kupovine...

sretno,i nemoj se zaletavati jer svi sad proizvodaci stavljaju nove serije tv-a,pa ce ovim "starim" padati cjena
walter
Video CD
Kontakt:

12 tra 2012, 16:47

Da ispravim g.cirimotic-a. LCD i LED LCD nemaju veći kontrast od plasma TV.Za igranje igrica preko PS3 ili neke druge konzole opet bolja plasma zbog puuuno boljeg odziva i ulaznog kašnjenja signala.
cirimotic
VHS kazeta

12 tra 2012, 19:06

za sto su onda bolji LCD/LED tv-i?
meni je upravo tako receno kako sam i napisao
walter
Video CD
Kontakt:

12 tra 2012, 20:57

Bolji su za spajanje na komp da služe kao monitor i u jako osvijetljenim prostorijama.Ima Led tv-a koji pariraju plasmama al recimo samsungov 40eu7000 dođe oko 10 000kn a za te pare dobiš panasonic plasmu sad novu 50ST50 koja savršeno prikazuje 3D sliku za razliku od samunga.
kaya67
VHS kazeta

05 lis 2014, 11:32

Ja mislim da ova tehnologija uzima sto visi zamah kako prolazi vreme ,filmska industrija ulaze velike novce u 3d filmovima ,sve vise kina reproducira 3d materijale ,fotoaparati i kamere za domasnu upotrebu imaju 3d opcije,tako mislim da ova tehnologija los nije pokazala maksimun i mislim da ljudi vole gledati 3d ,dok je tako 3d zivece,a koliko jos niko nezna tek je pocetak.

Natrag na “Vijesti iz HD svijeta”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 23 korisnika/ce online; 2 registrirana/e, 0 skrivenih i 21 gost.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23603.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.