Re: AirMAX AC - Associated but not arrive other side

Forum na kojem možete postavljati zanimljive vijesti koje ste pronašli na domaćim ili stranim portalima. Kod kopiranja vijesti molim da se navede link na izvor!
dooori45
VHS kazeta

08 tra 2015, 07:30

poštovani
znam da je ova tema obrađena mali milion puta ,no prijetio sam da su rasprave prilično starijeg datuma,pa stga Vas molim za pomoć.planiram kupiti tv do 8000 kn,ali neznam što izabrati .večina ekipe kaže plazma ,pa sad sam u nedoumici.
unaprijed se zahvaljujem. ;)
steevy
S-VHS kazeta

08 tra 2015, 11:07

kao što su vam u predhodnim diskusijama ljudi rekli, ovisi za što ćete najviše uređaj koristiti. ako ste filmofil i dugoročno ne razmišljate o prelasku na Ultra HD, onda je plazma najbolji izbor. ako volite igrice, po mojem skromnom mišljenju, plazma nije izbor jer je sklona burn-inu i retenciji iako ima manje kašnjenje i "brža" je od LCD-a. no da sam gamer, radije bih odabrao LCD jer on nema problema sa statičnim slikama i retencijom ;) izaberete li ipak plazmu, imajte u vidu da je plazmu potrebno "nježno" koristiti par stotina sati (sa smanjenim kontrastom i svjetlošću displeja) kako vam se ne bi dogodilo da u startu "zapržite" fosfor. ono što je mene smetalo kao bivšeg vlasnika plazme (Panasonic Viera) jest to da je i u "najnježnijem" režimu rada
bila sklona "zapamtiti" logotipove raznih kanala na Maxtv-u. nije to bilo nešto jako očito ali ipak, iz veće blizine, prilikom rada televizora, dalo se zamijetiti. imajte također u vidu, da su se gotovo svi veliki igrači povukli iz proizvodnje i daljnjeg razvoja plazma panela jer je tehnologija preskupa i komercijalno neisplativa, tako da će kroz par godina vjerovatno nastupiti i problem nabavke pojedinih sklopova i dijelova ;)
Najbolja je tehnologija ona koje još nema :mrgreen:

Natrag na “Vijesti iz HD svijeta”

Ads

Info tab

Ukupno su: 32 korisnika/ce online; 3 registrirana/e, 0 skrivenih i 29 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], MSN [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 303 dana 09 pro 2019, 02:45.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.