Diskusije vlasnika: Philips PFL9604H

Sve o televizorima marke Philips.
Pcelica Maja
VHS kazeta

Diskusije vlasnika: Philips PFL9604H

23 kol 2009, 20:36

.. pozdrav svima ;)
.. ovako stvari stoje .. danas je kupljen ovaj lcd i molila bi nekoga da mi pomogne u slijedecem ..
.. naime, htjela sam pokrenuti lcd i odmah sam zapela :( .. nisam bas toliko pozorno slusala gospodina kada mi je rekao da podesim lcd na Italiju, Njemacku ili Austriju i sada mi nije jasno .. prvo sto me je pitao je bilo odaberite jezik .. da li tu slobodno mogu odabrati hrvatski jezik, pa negdje poslije zemlju ili se to podesavanje odnosi na taj odabir .. malo sam se pogubila u svemu tome i ostavila tv da odlezi do sutra dok mi netko ne pomogne .. unaprijed hvala ..
Pcelica Maja
VHS kazeta

Re: Mala pomoc za Philips 9604h

25 kol 2009, 10:13

.. ok .. u svakom slucaju hvala ..

.. slijedeci problem na koji nailazim .. naime, priključila sam svoj eksterni hard na televizor i prilikom pokretanja divix filmova s njega niti jedan titl mi ne ocitava (imam ih raznih ekstenzija i svi su jednakog naziva kao sto je i film) .. zna li netko u cemu je problem!?

.. hvala *;o)
Pcelica Maja
VHS kazeta

25 kol 2009, 21:29

.. vecina mi je u .srt formatu .. ali imam i filmova koje sam promijenila u .sub i .txt i ista je situacija, nista od titlova .. :?
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

31 kol 2009, 10:56

Pozz Pčelica, evo tek sada sam stigao pogledati forum pa evo mog odgovora:

Dakle, za zemlju bez problema odaberi Hrvatsku, pronaći će sve digitalne programe ako si u dometu signala...

Drugo, titlovi ne rade preko ugrađenog playera, tako da je jedino rješenje spajanje na zaseban DVD player jer ovaj u TV-u nije do kraja zaokruženo rješenje...

Pozz i slobodno se obrati ako imaš još kakvo pitanje!
Bringing Definition to High Definition
cras3d
VHS kazeta

31 kol 2009, 21:13

probaj nadograditi softwer za tv pa ce ti mozda htjeti titlovi meni nisu ali cuo am da nekome hocu!!!! neznam nista drugo!!!
Pcelica Maja
VHS kazeta

31 kol 2009, 23:28

.. lijep pozdravjos jednom ..

.. ovako stvari stoje .. jezik je odabran hrvatski .. zemlja Njemacka .. nadoh nekoliko programa i za sada sam zadovoljna ..
.. sto se tice titlova .. naime, nakon sto sam presnimila na DVD nekoliko filmova, titlovi se pokrecu bez problema iako mozda malo u glupavom formatu, nije onako standardno, nego sitnija slova ..

.. nadalje bi moje pitanje bilo .. kako nadograditi softwer i sto time tocno dobivam?!!? .. koje su najbolje postavke za gledanje na ovom lcd-u .. hvala ..

.. P.S. Moram otkriti pomalo razocarenje lcd-om :( .. nisam zadovoljna kvalitetom slike, tocnije imam osjecaj kada gledam obican program kao da su serije snimane amaterskim kamerama .. da li je to moguce?! .. izostanak funkcija pip i pal .. nemogucnst reproduciranja zvuka s tv-a na kucno kino (surround ne radi :/) .. buduci imam philips kucno kino s daljinskim automatski palim i tv, kada zelim recimo pokrenuti radio .. to bi bilo za sada to, sto naknadno uocavam :( ..

.. svaka pomoc je dobrodosla .. hvala svima
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

01 ruj 2009, 12:45

Za zemlju slobodno hrvatsku odaberi, na testiranom 8404 sve je programe tako našao...

Presnimila si na DVD par filmova i preko čega si gledala? Imaš zaseban DVD player, right?

Nadograditi softver možeš ako spojiš TV na internet,u izbornicima imaš opciju ažuriranja. U novijoj verziji softvera znaju svašta popraviti, od tipfelera, pa do implementacije dodatnih postavki i ispravljanja raznih grešaka koje su uočili. Možda uvedu i podršku za titlove, a prije ažuriranja bi se trebala prikazati lista novosti što donosi nova verzija...

Što se razočarenja tiče, razlog je jasan: HD Natural Motion i 100 Hz - pogledaj http://hdtelevizija.com/2009/07/09/rece ... 107-cm/11/ i podesi u skladu svoj TV, te provjeri je li 100 Hz i HD Natural Motion ugašen, ili barem minimalan...
Bringing Definition to High Definition
Cile
S-VHS kazeta

24 lis 2009, 20:07

Za zemlju odabrati Francusku, inače ništa od MPEG4 tunera. Sub je problem, AVI takođe, jedino što sam vidio da dobro radi je H264
frenchkey
S-VHS kazeta

29 lis 2009, 10:43

Prodajem Philips i mogu reći da sam razočaran čitanjem divx-a sa sticka; zastajkuju, ne možeš mijenjati format slike, nema titlova, katastrofa!I to sve serije od 54XX do 9xxx.
S druge strane LG LH5000, čita ne samo divxe nego i MKV i to sa titlovima pristojne veličine i sa svih hrvatskim dijakritičkim znakovima. Reprodukcija odlična, glatko i bez zastajkivanja.
Postoji li neki novi software za Philips da ovo popravi?
thedejo
VHS kazeta

Re: Diskusije vlasnika: Philips PFL9604H

14 tra 2010, 14:30

moželi netko navesti koji modeli televizora podržavaju titlove pri reprodukciji raznih formata videa preko USB-a i koji to naj bolje rade?? hvala.

Natrag na “Philips”

Ads

Info tab

Ukupno su: 24 korisnika/ce online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 24 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca.
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 295 dana 01 pro 2019, 13:14.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.