TRUST UPS

Testni diskovi, te svi ostali sadržaji koji ne spadaju u ostale kategorije.
Veki
Video CD

TRUST UPS

11 ožu 2010, 14:54

TRUST UPS besprekidno napajanje PW-4080T - 800VA

- Pouzdani 800VA UPS uređaj za uredsku ili kućnu uporabu.

- Do 35minuta rada na baterije kako bi sigurno pospremili otvorene dokumente i spriječili oštećenje hardvera.

- 2 utičnice zaštićene baterijom.

- Ukupno 3 utičnice sa prednaponskom zaštitom za PC, monitor i ostalu bitnu opremu.

- Također pruža zaštitu od učestalih problema sa električnom energijom kao što su nagli pad ili rast napona.

- Dodatna sigurnost priključenih uređaja zahvaljujući RFI filteru, prednaponskoj zaštiti, AVR funkciji i zaštiti modema/faxa/telefona

- Vrlo jasni optički i akustički indikatori za slabu bateriju.

Da li ima netko iskustva sa ovim,ne mora biti od trust-a,može i od ostalih marki.

- 20.000€ jamstva za priključenu opremu (sukladno uvjetima korištenja)
superhik
VHS kazeta

Re: TRUST UPS

11 ožu 2010, 19:13

Namjena?

Nadam se da nije za audio-video.
Eventualno za kakvu takvu zaštitu TV-a.
Veki
Video CD

11 ožu 2010, 21:16

Mislim za PC,ne mora biti ovaj model i nije važno koliko ima minuta baterija,već da imam koju minutu da pogasim sve ukoliko dođe do nestanka struje.
Veki
Video CD

18 ožu 2010, 12:35

http://www.diskont24.com/product.php?pr ... t=0&page=1

Zanima me da li bi ovo bilo idealno rješenje za PC,monitor,hard,zvučnike,printer?
Ponekad dođe do nestanka struje na minutu,pa bi se zaštitio od toga
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

18 ožu 2010, 21:56

Obično su problem kod takvih jeftinijih besprekidnih napajanja nekvalitetne baterije, koje pitanje jel bi vremenom držale i pola deklariranog kapaciteta. Za samo računalo ako nije prenabrijano ovo bi moglo izdržati da se pogase programi i ugasi sve kroz par minuta, al ak se tu još spaja monitor i printer onda bolje pogledati Belkin-ova ili APC-ova rješenja.
Bringing Definition to High Definition
superhik
VHS kazeta

18 ožu 2010, 22:28

Ja ne bih stavljao ništa ispod 600VA.
Mislim da printer nema potrebe spajati na UPS, a laserski ni u ludilu.
Ako na UPS-u postoji izlaz za surge protect (znači bez invertera) onda se tu može spojiti laser.
Možeš npr. pogledati za sličnu cijenu ovaj od 800VA
http://www.diskont24.com/product.php?pr ... =58&page=2

Kod korištenja UPS-a bilo bi dobro da povremeno iskopčaš izvor struje i pustiš opremu
da radi samo na UPS-u. Mislim da će ti duže trajati baterija ako je koristiš, tj ako ima
normalne cikluse punjenja i pražnjenja.

Kad baterija izgubi kapacitet zamjeniš je sa novom.
Ova ima 9Ah (original u gornjem UPS-u je od 7,5Ah) pa će i malo duže držati, a dođe nekih 200kn.
Baterija ti paše u taj UPS jer ima iste priključke i u milimetar je jednaka originalnoj.
http://www.diskont24.com/product.php?pr ... =58&page=1
Veki
Video CD

19 ožu 2010, 01:40

Hvala na informacijama
Problem je što na tom zidu imam dvije utičnice i sad bi na jednu spojio prenaponsku zaštitu (bez baterije) na koju bi uključio tv,sat,dvd,modem i povremeno prijenosni hard i printer,s tim da ima ulaz za telefon i antenu.Na drugu utičnicu bi stavio prenaponsku zaštitu s baterijom na kojoj bi uključio PC i monitor (jel ima koje napajanje slično kao ono gore trust da su 2 zaštičene baterijom (PC i monitor) i 3 obične utičnice) 5.1 zvučnici i 2 mi ostaju slobodne

Ne znam da li sam zakomplicirao,ali mislim da bi ovo moglo biti nekakvo rješenje,pa ako ima tko pa da mi stavi link (belkin,trust,apc)
Veki
Video CD

19 ožu 2010, 01:51

http://www.svijet-medija.hr/belkin_f9s6 ... 1,154.aspx

Prenaponska zaštita tv,sat,dvd,modem i povremeno hard i printer + antena i telefon
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

28 ožu 2010, 19:41

Bok!

Ja sam isto prije par godina imao APC-ov UPS koji je izgorio jer sam mu išao skidati poklopac - zaiskrilo je i to je bio njegov kraj. Nakon toga sam kupio ovo: Stabilizator napona APC Line-R 1200VA AVR i on mi je za sada sasvim zadovoljavajuće rješenje - za razliku od razvodnih letvi koje tobože filtriraju struju, ovaj to uistinu i radi i kad sam imao problema s podnaponom uredno ga je peglao i osiguravao stabilan rad spojenih komponenata. Postoji i slabiji model 600 VA, no na ovom imam spojena 2 LCD monitora i 2 stolna računala.
Bringing Definition to High Definition

Natrag na “Ostali sadrzaji”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno su: 34 korisnika/ce online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 33 gosta.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.