Problem sa uparivanjem 3D samsung naočara

Forum namijenen svim pitanjima i informacijama vezanim za 3D naocale kod modernih 3D televizora.
vladan63
VHS kazeta

Problem sa uparivanjem 3D samsung naočara

13 sij 2013, 18:56

Zdravo,
nisam video da na nekom drugom mestu piše nešto o mom problemu pa rekoh da priupitam ovde.
Radi se o tome da ne mogu da uparim moje 3D naočare model SSG -4100 GB sa samsung PS43D490 tv-om.Uradim sve po uputstvu i neće da mi se pojavi na tv-u da su naočare uparene, tako da kad probam da gledam nešto nema nikakvog efekta.Probao sam više puta i ništa ne vredi pa me interesuje da li je neko imao ovakvih ili sličnih problema....
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Problem sa uparivanjem 3D samsung naočara

13 sij 2013, 21:06

Pozdrav!

Čudan problem obzirom da je spomenuti model naočala kompatibilan sa svim LCD i plazma televizorima iz 2011. godine, uključujući i ovaj koji posjedujete D490.

http://www.samsung.com/sg/consumer/tv-a ... 3d-glasses

Ipak, imao sam prilike čuti iskustva o tome da između pojedinih 3D naočala i televizora stvar ne funkcionira, tako da ako ikako možete probajte barem posuditi model SSG-3100GB, a koji bi trebao biti u potpunosti kompatibilan s Vašim TV-om. Ako ćete kojim slučajem prodavati SSG-4100G model naočala, javite mi na privatnu poruku obzirom da bih možda ih kupio.

http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-a ... 3d-glasses
Bringing Definition to High Definition
pavle
HD DVD
Kontakt:

13 sij 2013, 21:12

vladan63 je napisao/la:Zdravo,
nisam video da na nekom drugom mestu piše nešto o mom problemu pa rekoh da priupitam ovde.
Radi se o tome da ne mogu da uparim moje 3D naočare model SSG -4100 GB sa samsung PS43D490 tv-om.Uradim sve po uputstvu i neće da mi se pojavi na tv-u da su naočare uparene, tako da kad probam da gledam nešto nema nikakvog efekta.Probao sam više puta i ništa ne vredi pa me interesuje da li je neko imao ovakvih ili sličnih problema....
Moze da se dogodi da se ne upari tv za naocare,dali ste probali malo blize do tv prvo ukljuciti,mislim da za prvi put treba se doblizite do tv i na malio rastojanje ukljuciti naocare,ako ne moze tako probati sa druge baterije da nije problem baterija,slucajno.
vladan63
VHS kazeta

13 sij 2013, 23:47

Probao sam vise puta sa dvoje naocara i sa razdaljine od 20 do 30 cm ali ne vredi,baterije su nove i rade jer kad ih ukljucim i stavim ispred tv-a onda pocnu da se pale i gase crvena i zelena lampica na nekoliko sekundi(kao da se uparuju).Sve to pise u uputstvu i treba da je vrlo jednostavno ali iz nekog razloga nece da radi....
pavle
HD DVD
Kontakt:

14 sij 2013, 00:39

vladan63 je napisao/la:Probao sam vise puta sa dvoje naocara i sa razdaljine od 20 do 30 cm ali ne vredi,baterije su nove i rade jer kad ih ukljucim i stavim ispred tv-a onda pocnu da se pale i gase crvena i zelena lampica na nekoliko sekundi(kao da se uparuju).Sve to pise u uputstvu i treba da je vrlo jednostavno ali iz nekog razloga nece da radi....
Moj savet,probaj iste naocare u prodavnici kde si kupio tv,ako rade tamo onda su o.k,nesto ne valja tv,a dali si probao drugi 3d materijal zato sto nekad kad ne valja 3d materijal moze se desiti da naocare ne rade!Dali ako gledas side by side materijale koristis i tu postavku tv-ja!
vladan63
VHS kazeta

15 sij 2013, 19:00

Muka je sto nemam gde da probam,tv je kupljen pre godinu dana preko oglasa a naocare pre neki dan isto preko oglasa.Probao sam razne 3 d materijale i ne radi ni sa jednim.Mene interesuje da mi neko ko ima 3d tv od samsung d serije iz 2011 kaze jel probao sa modelom naocara ssg 4100 i da li uopste prilikom prvog uparivanja naocara treba da se pojavi na TV-u poruka da su naocare uparene.
pavle
HD DVD
Kontakt:

15 sij 2013, 21:53

vladan63 je napisao/la:Muka je sto nemam gde da probam,tv je kupljen pre godinu dana preko oglasa a naocare pre neki dan isto preko oglasa.Probao sam razne 3 d materijale i ne radi ni sa jednim.Mene interesuje da mi neko ko ima 3d tv od samsung d serije iz 2011 kaze jel probao sa modelom naocara ssg 4100 i da li uopste prilikom prvog uparivanja naocara treba da se pojavi na TV-u poruka da su naocare uparene.
Mozno e da d-serije plazme ne moze se spoiti sa nove samsung naocare,moras probati stare modele kako sto je reko Darko,ssg-3100 modele!

Natrag na “3D naocale”

Ads

Info tab

Ukupno su: 22 korisnika/ce online; 3 registrirana/e, 0 skrivenih i 19 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 295 dana 01 pro 2019, 13:14.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.