Blu ray koji podržava mp4,mkv i hrvatska slova u titlovima

Sve o čitačima optičkim medija koji su u stanju slati sliku u HD razlučivosti.
el.mahuna
VHS kazeta

Blu ray koji podržava mp4,mkv i hrvatska slova u titlovima

14 svi 2013, 23:06

Dugo nisam aktivan na forumu al pratim kolko stignem (klinci me ubijaju :lol: ).OVAKO,zanima me dali zante koji blu ray player ili dvd player koji podržava sve važnije formate (mp4,mkv,itd) i da sigurno podržava hrvatska slova na tiltlovima.Zanimaju me player-i tipa pioneer bdp-150,bdp-450,yamaha bd-s473,samsung.
Na panasonic i sony tv-ima player je katastrofa,kupio sam neki dan samsung obični lcd na akciji,ljudi ovaj čita sve živo,ispravno pokazuje sliku i tilove sa harda vrhunski,a na tv-u od 8 000 kuna nula bodova.
Pošto sam skinuo zadnjih par godina masu filmova u hd-u ,u mp4 i mkv formatu i presnimio na dvd-e zanima me neki player koji sve to čita i ispravno pokazuje tiltlove.
Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Re: Blu ray koji podržava mp4,mkv i hrvatska slova u titlov

16 svi 2013, 13:58

Pozdrav!

Generalno kao i kod TV-a, LG i Samsung Blu-ray playeri su najsigurnija kupnja ako su skinuti filmovi i razni formati u pitanju. Nevjerojatno no istinito da niti jedan drugi proizvođač (posebno u TV segmentu) ne ulaže više u stabilnu i dobru podršku za različite varijante video i audio zapisa...
Bringing Definition to High Definition
pavle
HD DVD
Kontakt:

16 svi 2013, 19:00

el.mahuna je napisao/la:Dugo nisam aktivan na forumu al pratim kolko stignem (klinci me ubijaju :lol: ).OVAKO,zanima me dali zante koji blu ray player ili dvd player koji podržava sve važnije formate (mp4,mkv,itd) i da sigurno podržava hrvatska slova na tiltlovima.Zanimaju me player-i tipa pioneer bdp-150,bdp-450,yamaha bd-s473,samsung.
Na panasonic i sony tv-ima player je katastrofa,kupio sam neki dan samsung obični lcd na akciji,ljudi ovaj čita sve živo,ispravno pokazuje sliku i tilove sa harda vrhunski,a na tv-u od 8 000 kuna nula bodova.
Pošto sam skinuo zadnjih par godina masu filmova u hd-u ,u mp4 i mkv formatu i presnimio na dvd-e zanima me neki player koji sve to čita i ispravno pokazuje tiltlove.

Za mene dobar SMART 3D BLUE RAY plaer samsung BD-F 6500,koji otvara sve fajlove i 3D BR filmove.
el.mahuna
VHS kazeta

17 svi 2013, 00:33

Logično, tak sam i pretpostavil da bi samsung sve to moral podržavati ako im tv-i to rade savršeno.
Sramota za panasonic i sony,samsung tv tako ljepo izlista foldere i podfoldere sa harda kao na kompu, a panasonic podfoldere razbaca da se ne snađeš.

Dali možda znate dali ymaha bd-s473 podržava titlove sa mp4 i mkv formata , samsung 6500 mi baš ne paše po izgledu za razliku od yamahe koja ima dimenzije i izgled prave komponente.

Inace za sad vecinu filmova gledam preko media player-a iamm ntr83 i ex harda, ali što ako hard rikne a pun je kvalitetnih filmova, zato sam usput radio backup na dvd.

Natrag na “CD, Blu-ray i multimedijalni reproduktori (playeri)”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 19 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 18 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.