losa strana lg 47 lm 649s

Sve o televizorima tvrtke LG (nekadašnji Goldstar).
Odgovori
nebojsa76
VHS kazeta

losa strana lg 47 lm 649s

Post Postao/la nebojsa76 » 03 lip 2013, 13:38

pozdrav svima na pocetku i posto sam nov ako gresim sa postavljanjem posta neka me neko ispravi.....prenecu vam moje utiske o tv LG LM649S....naime tv sam kupio u svajcarskoj jer sam hteo da izbegnem kupovinu u srbiji zbog recimo boljeg kvaliteta eventualno sigurnosi,koja se nakraju ispostavila obrnuto....sto se tice tv ..prelepog dizajna,bele boje a ostale stvari mozete tek videti kad ga donesete kuci...kao prvu stvar koju sam primetio tv ima problem sa probijanjem pozadinskog osvetljenja i naravno sa crno bojom..kada ga gledate preko dana i kad je prostorija osvetljena crna boja je tu i sve izgleda naime ok...kad padne noc,mrak crne boje nema jer se crna pretvara u isprano crnu...sledece sto sam primetio i sto mi puno smeta je kod pokreta slike,brzih pokreta...non stop su primetne linije,sare ,fleke...neznam kako da ih nazovem,ostavlja utisak kao da se gledaju dve slike jedna stoji sa sarama a iza nje ide slika program koji se gleda,ili kao kad gledate kroz prljavu sofersajbnu automobila...tako da ako neko misli da kupi ovaj tv da bi gledao utakmice n NJEMU...PUN PROMASAJ....DRUGO NEZNAM STA DA KaZEM I SA SVIM SOFTWERSKIM nadogradnjama problem je i dalje prisutan....da kazem platio sam puno a nisam zadovoljan,ako ovo nekom moze da pomogne pri kupovini neka procita pa nek odluci...

igre4
VHS kazeta

Re: losa strana lg 47 lm 649s

Post Postao/la igre4 » 02 srp 2013, 01:51

Posjedujem lg 55lm660s i također imam velikih problema sa okomitim linijama dok gledam utakmice. Nikako ne kupovati ako ste sportski fan!

Darco
HDTV Mastermind
Kontakt:

Post Postao/la Darco » 02 srp 2013, 15:38

nebojsa76 je napisao/la:pozdrav svima na pocetku i posto sam nov ako gresim sa postavljanjem posta neka me neko ispravi.....prenecu vam moje utiske o tv LG LM649S....naime tv sam kupio u svajcarskoj jer sam hteo da izbegnem kupovinu u srbiji zbog recimo boljeg kvaliteta eventualno sigurnosi,koja se nakraju ispostavila obrnuto....sto se tice tv ..prelepog dizajna,bele boje a ostale stvari mozete tek videti kad ga donesete kuci...kao prvu stvar koju sam primetio tv ima problem sa probijanjem pozadinskog osvetljenja i naravno sa crno bojom..kada ga gledate preko dana i kad je prostorija osvetljena crna boja je tu i sve izgleda naime ok...kad padne noc,mrak crne boje nema jer se crna pretvara u isprano crnu...sledece sto sam primetio i sto mi puno smeta je kod pokreta slike,brzih pokreta...non stop su primetne linije,sare ,fleke...neznam kako da ih nazovem,ostavlja utisak kao da se gledaju dve slike jedna stoji sa sarama a iza nje ide slika program koji se gleda,ili kao kad gledate kroz prljavu sofersajbnu automobila...tako da ako neko misli da kupi ovaj tv da bi gledao utakmice n NJEMU...PUN PROMASAJ....DRUGO NEZNAM STA DA KaZEM I SA SVIM SOFTWERSKIM nadogradnjama problem je i dalje prisutan....da kazem platio sam puno a nisam zadovoljan,ako ovo nekom moze da pomogne pri kupovini neka procita pa nek odluci...
Nebojša,

Žao mi je što imate problema s televizorom, možete mi reći preko kojeg izvora pratite utakmice? Jedno su tragovi koji se vide kada se kamera pomiče lijevo-desno, a drugo mogu biti eventualna preklapanja frekvencija zbog nekvalitetnog izvora signala.
Bringing Definition to High Definition

nebojsa76
VHS kazeta

Post Postao/la nebojsa76 » 27 stu 2013, 15:46

javljam se sa dosta zakasnjenjemaali ni sad nije kasno.......televiyiju pratim preko satelitskog resiver hd i to poveyan sa najkvalitetnijem hdmi kablom.....crte fleke ili kAKO da ih nazovem su prisutne i kad je tv bez izvora signala sa resivera........to na sta se zalimo i ja i kolega iznad su ceke crte nicem izazvane,znaci nisu od resivera....a maksimalno se primecuju na pracenju utakmica ili skijanja.....

Odgovori