PS4 FULL RGB KALIBRACIJA

Sva pitanja i informacije za ugodniji proces kupovine televizora postavljajte ovdje.
delcapo5
VHS kazeta

PS4 FULL RGB KALIBRACIJA

11 ožu 2014, 19:54

POSTOVANI IMAM SAMUNG ES8000 MODEL I IMAM PS4 PA SAM PO NETU NAILAZIO NA RAZNE TEME KADA STAVIS FULL RGB DA JE BOJA PRE TAMNA DA SE GUBE RAZNI DETALJI PA DA NA TW-U TTREB PROMJENITI HDMI BLACK LEVEL IZ LOW NA NORMAL TE PO ONOJ SLICI SA 28 KVADRATICA PODESAVATI SVJETLINU ILI BRIGHTONES DOK SE NE VIDE JEDVA PRVA DVA JEDVA MEDUTIM MNOGI VELE DA JE TAKO ONDA BOLJE A AKO JE HDMI LVL NA LOW I FULL RGB NA PS4 NA FULL DA JE SLIKA PRETAMNA I DA SU BOJE LOSE , MEDUTIM JA NAILAZIM NA PROBLEM JA SAM SEBI STAVIO NA FULL RGB NA PS4 I NA LOW NA TW-U I PO TIM KVADRATICIMA DIGAO BRIGHTONES NA NEKIH 67 TE I IH SVE VIDIM ZADNJA DVA MALO SLABIJE AL TAKO BI TO TREBALO BITI JER MENI KADA JE NA NORMAL NA TW-U IZGLEDAJU MI KO DA SU MI ONDA BOJE IZBJEDLJELE DOK MI NA LOW SA PODESENIM BRIGHTOONESM PO ONOJ SLICI IZGLEDA DOBRO I CRNO JE CRNO I NEMA ONOGA CRUSHING BLACKS EFEKTA , ILI DA SE MI GUBE DETALJI U TAMNIM PODRUCJIMA U SAMOJ IGRI BOJE JESU MALO ZIVAHNIJE AL SVE IZGLEDA MNOGO LJEPSE CRNO JE CRNO ALI KAZEM NEMA CRUSHING BLACK , PA VAS ZATO MAOLIM ZA POMOC I VASE MILJENJE O TOME HVALA VAM

Natrag na “Prije kupovine televizora”

Ads

Info tab

Ukupno je: 116 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 115 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Bing [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 970 dana 16 tra 2020, 19:19.
Ukupno postova: 23640.
Ukupno tema: 3059.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: Dr.B.
Rođendan, danas, nema nitko.