Media playeri - generalna pitanja

Sve o NMT (Network Media Tank) reproduktorima koji posjeduju HDMI sučelje. Teme za vlasnike i one koji to planiraju postati.
nikola2004mkd
VHS kazeta

Re: Media playeri - generalna pitanja

24 lip 2012, 17:59

Pa i mene najvise me vuce WD ali on je 4 puta skupji nego Patriot zbog ugradjeni disk. A kod Asus-a i Patriot-a mogu da obacim disk kaj dodju bolja vremena. Doduse 3.5" HDD su znatno jeftinije, ali Asus je 2 puta skupli nego Patriot pa stvari su ujednacene.

Nego danas sam vidio da za 14 dana na ponudu imace jos jedan model na Asus, Asus O`Play Gallery koji takodje ima mogucnost sa ugradnju HDD. Ali kako sam gledao specifikacije na Asus-ov sajt nisam vidio neku razliku izmedju ova dva modela.

Jer neko moze da mi kaze koja je razlika?
pavle
HD DVD
Kontakt:

07 srp 2012, 10:45

hdfreak je napisao/la:Pozdrav, zanima me ako netko zna i onih koji imaju iskustva s bilo kojim od ovih sve brojnijih media playera jel ima neki koji može playat m2ts format sa titlovima unutar njega. Znači ripani blu ray na disku sa folderima od kojih je jedan STREAM (onaj koji sadrži cijeli film s titlovima, najveći m2ts file u stream folderu). Hvala Poz.
ima, ia sam testirao fiolips hmp 3000 ,taj medija cuda pravi, otvavara m2ts sa ugradeni titlovima,vadi strimove od blu ray filmovima cak otvara i iso formate(to je sadrzaj spreman da ide na bluray disk i rezati ga)ovaj medija otvara takav fail i nemas potreba da ge rezes na neki disk.Stvarno dobar mediapleer.pozdrav
destro 74
VHS kazeta

04 lis 2012, 22:23

Namjeravam nabaviti player sa torrent podrškom, interesira me da li takvi playeri u potpunosti mogu da zamjene pc, u smislu traženja torenata, automatskog pronalaženja titlova, šta bi ste mi predložili? Hvala.
globe
VHS kazeta

16 pro 2012, 20:07

Ako može pomoć za prebacivnje filmova sa usb-ea na medu 1000x3d..sve sam pokušao kopiram film otvorim hdd napravim novi direktorij kopiram.Posle nemogu naći taj film na hdd,ako može iole kakva pomoć a da nije prebacivanje preko plavog kabla.Komp nije lap da ga mogu prebacivati preko pomenutog kabela....ako može neki tut bio bih zahvalan...pozz
globe
VHS kazeta

19 pro 2012, 10:18

Izgleda da je forum zamro...otkada je Nani otišao...hvala još jednom
marinrab
VHS kazeta

21 sij 2014, 21:23

globe je napisao/la:Ako može pomoć za prebacivnje filmova sa usb-ea na medu 1000x3d..sve sam pokušao kopiram film otvorim hdd napravim novi direktorij kopiram.Posle nemogu naći taj film na hdd,ako može iole kakva pomoć a da nije prebacivanje preko plavog kabla.Komp nije lap da ga mogu prebacivati preko pomenutog kabela....ako može neki tut bio bih zahvalan...pozz

...i mene to interesira...jesi uspio rijesiti problem?
ZekoZec
VHS kazeta

03 vel 2014, 17:28

Moze li mi netko pomoci
Treba mi media player koji snima tv program a snimljeni materijal se moze prziti na dvd i gledati na istom
u kojem formatu media playeri snimaju tv
ima li netko da mi pomogne oko kupovine
kiseli6
S-VHS kazeta

26 ožu 2014, 12:27

Dali ima tko kakvih saznanja o Philips hmp7100/12 i dali podržava flash player i dali je uopće moguće gledati live stream?
Hvala unaprijed.
dubravko1956
VHS kazeta

04 srp 2014, 09:35

Molim pomoć za 3 pitanja:
Nedavno sam nabavio player Popcorn Hour C300 (zamijenio sam Mede8er 500X) i imam tri pitanja:
1) Uz glazbene CD i filmove imam i slike omota u JPG formatu koje se za neke CD/filmove prikazuju a za neke
ne, slike su veličine oko 500x500 (za CD) i oko 550x850 (za filmove), rezolucija 72dpi, ne znam u čemu je problem. Sa starim Mede8erom nisam imao te probleme a sve gledam/slušam sa istog vanjskog USB HDD-a.
2) Do kojeg max. kapaciteta ovaj player prihvaća HDD, molim provjerenu preporuku za model HDD od 3-4 TB
(a da su kompatibilni sa playerom).
3) Prihvaća li možda ovaj player slim blue ray playere koji su namijenjeni za PC, ako da, koji su provjereni modeli
(njihov originalan je malo preskup!)

Ima li netko odgovore na moja pitanja?
Hvala unaprijed
Dubravko (Zagreb)

Natrag na “Multimedijski reproduktori (Mede8er, WD TV, PopCorn Hour)...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ads

Info tab

Ukupno je: 28 korisnika/ca online; 1 registriran/a, 0 skrivenih i 27 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Google [Bot]
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 204 dana 02 ožu 2019, 04:55.
Ukupno postova: 23605.
Ukupno tema: 3044.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.