LED TV 32" sa Scart konektorom

Pitanja i diskusije o televizorima.
Hazl113
VHS kazeta

LED TV 32" sa Scart konektorom

11 stu 2019, 09:14

Nadam se da ću dobiti odgovor na moje pitanje. Uskoro kupujem novi TV. Pošto imam problem sa prostorom (širina 75cm), jedino mi paše TV 32". Ono što je bitno da bi se na njemu gledao najviše TV program i koji put DVD filmovi (ima ih dosta). Imam dva kvalitetna DVD pleyera s time što Panasonic ima samo Scart, a Pioneer i HDMI. Upravo zato mi je potreban jedan Scart ulaz a TV-u. Tjedan dana proučavam koji bi mi najviše odgovarao tako da su na kraju ostala dva modela i to oba tehnološki stara 2 god.
Ono što obavezno TV mora imat je full HD rezoluciju i DVB-T2 Hevc. Koliko vidim to oba imaju, ali me ipak kopka za kojeg se odlučiti.
Dakle radi se o Philips 32PFS6402 i Sony KDL-32WD755. Philips ima ambijetalno osvjetljenje, 2 puta više HDMI i USB konektora, dvojezgreni procesosor i mrežni priključak. Sony ima pak Edge LED. To ambijetalno osvjetljenje meni nikad ne bi radilo isto kao što tV ne mislim spojiti na LAN. Isto tako ne znam da li je bolje imati Edge osvjetljenje ili pozadinsko. Obje metrice su IPS što mi odgovara, jer bi koji put pregledavao i fotografije.
Ali pošto su se oba TV-a prvi put pojavila 2017 god. slobodno mi se može napisat i naki drugi, ali onda molim da se objasni zašto. Čak ne mora biti ni Scart. Cijena je tu najmanje bitna. Da postoji OLED tih dimenzija, bez razmišljanaj bi ga kupio. Dakle slika koju reproducira TV mora biti što kvalitetnija, što vjernija.
Hazl113
VHS kazeta

Re: LED TV 32" sa Scart konektorom

12 stu 2019, 12:31

Nitko ništa. Onda ništa. Izabrao sam Sony. Ne znam zašto.

Natrag na “Televizori i monitori”

Ads

Info tab

Ukupno je: 30 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 30 gostiju.
Registriranih korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca.
Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 295 dana 01 pro 2019, 13:14.
Ukupno postova: 23620.
Ukupno tema: 3049.
Ukupno korisnika/ca: 7354.
Najnoviji/a korisnik/ca: cheb66.
Rođendan, danas, nema nitko.