Obavijesti/ostalo

Forum HD Televizije je online!

Poštovani posjetitelji, ovom prilikom Vas želimo obavijestiti da je od danas aktivan forum HD Televizije na adresi https://hdtelevizija.com/forum. Komentirati i dalje normalnom možete ispod svakog posta na stranici, a za veće diskusije i pitanja molimo da se poslužite forumom! Nestrpljivo Vas očekujemo! Uredništvo HD Televizije

Adsense

Darko Hlušička

Osnivač i glavni urednik HD Televizije. Licencirani ISF kalibrator (Level II). Veliki ljubitelj tehnologije koja ga danas očarava jednako kao i kad je po prvi put pokrenuo .exe datoteku u DOS-u u 90-im godinama prošlog stoljeća. Uživa slušajući filmsku glazbu.

Povezani tekstovi

14 komentara

  1. Dali forum moze bit kako bolje koncipiran , recimo kao svi drugi forumi. Jer mi izgledao kao da sam na news grupama.
    I dali se forum moze postavit umjeto BD i HD FILMOVI u vrh stranice jer ovdje nitko ne vidi forum ?

  2. Budem ga u narednim danima malo probao ušminkati raznim stilovima dok ne na?em neki uz koji ae izgledati više kao forum. Meni se osobno svi?a, no ako ae veaina imati primjedbe, budem ga zamijenio pi ej? pi bi bi trojkom. Link na forum ae uskoro biti postavljen da bude bolje vidljiv…

  3. jel to moze bit kao i svi forumi ?

    forum hr
    index
    sat forum

    Steta da nemamo forum , ne postoji bas niti jedan specijaliziran forum za hd opremu .. Bilo bi lipo imat ga

  4. OK, Vanilla forum au zamijeniti SMF-om. Još nisam radio s njim, no nekako sam siguran da je lakši za skužiti nego onaj phpbb3.
    Istina, ovaj Vanilla ima svoje draži, no više djeluje na neku newsgrupu neg’ na forum…

  5. Pretežno koriste phpbb2. Od onih koji koriste SMF mislim samo na recenzije.hr. PC Zenith forum je na phpbb2. phpbb3 je nova verzija, puno mjesta zauzima na serveru, no bogata je opcijama, čak trenutno i prebogata za vrijeme koje mu mogu posvetiti.
    Pogledaj pa reci kako ti se svi?a taj SMF… Ja bih pokušao s njim…

  6. Evo samo kratka obavijest, trenutno prebacujem forum u phpbb3 – ispričavam se članovima koji su se registrirali na stari Vanilla forum, nažalost morati aete se opet registrirati (zadnji put, obeaajem :).

    Moguae je da forum neae biti dostupan i da ae biti poteškoaa s njegovim učitavanjem, te vam unaprijed zahvaljujem na strpljivosti!

  7. Sad je to puno bolje, mislim da bi i bojica trebala bit ovako blago zelena kao i site.

    I prijedlog dali moze komentar od glavnog clanka ic direkt na forum?
    Kao na index hr recimo..
    Kad ides komentirat clanak da te po difoltu salje na forum na topic o tom clanku ?

  8. I jos jedan minus.
    Nakon sta covjek ispuni registraciju mora cekad dozvolu od administratora da mu odobri , znaci opet cekanje !
    To je gubljenje vrimena.
    Zasto odmah po primitku maila o registraciji ne moze i pristupit forumu i pisat ?

  9. “I jos jedan minus.
    Nakon sta covjek ispuni registraciju mora cekad dozvolu od administratora da mu odobri , znaci opet cekanje !”

    Eh, da znaš koliko često ja čekiram mail :) Budem to promijenio da se samo mora kliknuti na potvrdni link u mailu i da se dobije dopuštenje za sudjelovanje bez mojeg blagoslova, no ako se počnu pojavljivati spamovi morati au poduzeti neke dodatne korake (npr. antispam pitanje :).

    Ovo za automatsko linkanje – to moram malo potražiti na netu, sigurno da se može, no sada to ne stignem tražiti. Za početak neka bude ovako, budem dodao na kraju svakog posta da automatski piše nešto tipa “posjetite forum” ili “uključite se u diskusiju o ovoj temi na forumu”, budem još vidio.

  10. bilo bi mi puno jednostavnije , kad napravim temu na glavnoj stranici da odmah tko zeli odgovori se po dufoltu prebacuje na forum.

    Aj pogledaj mail..

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Također pogledajte
Close
Back to top button
Close

Adblock Detected

Molimo podržite naš rad tako da onemogućite blokiranje oglasa na ovoj stranici - hvala! Please support our work by disabling Adblock in your browser - thank you!